Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nyárra ne...

Mit tegyek, hogy nyárra ne legyen feleslegem?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm,60 kg. Tudom,hogy ideális a súlyom, de van egy kis feleslegem. Télen ez nem látszik,mert eltudom takarni, de nyáron nem... Leírom,hogy hogy nézek ki. A hasamon van felesleg, de nem olyan vészes, csak ülve nagyon úszógumis.. a derekam vékony, a combom husis, a vádlim se a legjobb..

Mit ajánlanátok mozgásra és étrendre?

Nekem jelenleg ilyen az étrendem:

Hétköznap:

reggel: általában ha szoktam itthon inni vagy enni akkor egy kakaó a reggelim

suliban: mindig változó,hogy mit viszek. de általában szendvics, vagy fornetti

ebéd: mamámnál ebédelek, éppen amit főz

ebéd után hazajövök és este olyan 5-6 előtt szoktam enni valamit.

Kellene változtatnom ezen? bár sokszor van az,hogyha van itthon nasi akkor nasizgatni szoktam nem is keveset.

Sportolni mit ajánlotok?


2012. febr. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, kell változtatni. De nem csak a céljaid miatt, hanem ez az étrend amúgy is kib.szott egészségtelen.

Ha felesleged van, akkor diétáznod kell, illetve érdemes lenne valami nagy kalóriaigényű sportot választani. (futás pl. ingyen van)


Egy rendes diéta hogy néz ki:

[link]

2012. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

a nasizás legyen megszüntetve,és fuss,bicikliz pl. heti többször.


ülve természetes hogy gyűrődik a bőr a hasadon,14 vagy még sokat változhatsz.

komolyabb fogyókúrázást nem ajánlanék mert nem gondolom hogy szükséged lenne most rá.

2012. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit változtathatnál, reggelre mehetne zabpehely, fornetti felejtős, szendvicsbe (teljes kiőrlésű kenyérből) csirkemell vagy sonka menjen pl.

Próbálj ezekre alapozni: fehérje: sovány húsok, tojás, sovány túró.

szénhidrát: zabpehyely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta és teljes kiőrlésű kenyér.

Mozgásnak: kocogás, bicaj, ellipszis tréner, ugrálókötelezés, ilyesmi..

2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!