Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol-LA-tabsvagy THiger...

Balazs00xx kérdése:

Stanozolol-LA-tabsvagy THiger parma, és napi 120-160 gramm fehérje, multivitaminnal, és edzés előtti 2000mg L-carnitine + 300mg caffeinnel együtt hatásosnak bizonyulhat?

Figyelt kérdés

Biotech L-carnitine+chrome 1000mg

biotech multivmitamin for man napi 1 szem délben

Whey pro 100% napi 120-160 gramm

és a stanát pedig kúrába szedném pirmisban.

egészségügyileg rendben vagyok, májfunkció oké , vérkép lett véve, kreatin szintem fullon 1 hét még a krea kúrából és vége.. 22 \f

130 kg

185 cm magas

heti 5 edzés

az elmúlt évben kb 20 kg zsír jött fel rám ami számomra nagyon sokat számít !

egy -másfél óra az izom edzés, majd aerob ill pihi napom kardio

kaja 4 óránként , délutánig zöldség fehérje szénhidrát egyszerre este 5 után csak fehérje shake max egy alma..

folyadékbevitel napi 4L , többnyire fogyasztott ételek:csirkemell,csirkehús,hal,sertéshús, durum tészta,fehér vagy barna rízs, rozs kenyér, műzli, zsömle,kifli, túró,kefír, tej,

fehérját shakeban napi 3x iszok 40délelőtt -40 délután-60 este, multivitamin délben

A stana:

[link]

ilyet tudok ,szerezni perpill 9000HUF ért

vagy

Stanazol-Winstrol szemes (Thiger Pharma) - 10000Ft/100szem



2012. márc. 16. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Teljesen fölösleges stanát egymagában használni.

Nem tudom eldönteni, hogy neked most egyáltalán mi a célod. Ha 140g fehérjét viszel be porból, akkor mennyit viszel be szilárd kajából? A 4 liter víz pedig ekkora embernek kevés.

2012. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

izmot szeretnék felszedni, de nem vizes sz.rt vagy zsírral együtt társulót a 4L víznél mindig több szokott lenni márcsak azért is mert csak edzés közben 1,5L megiszok,plussz előtte meg utána is egy üveg ha nem több..

stanát mivel lenne érdemes tolni? szerinted.

2012. márc. 16. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
sima kajából nem tudom megmondani pontosan mennyi fehérjét viszek be, de hülységet nem szeretnék mondani!
2012. márc. 16. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem tudom, hogy nem félsz-e a tűtől és azért választottál szemest. Ha ez a helyzet akkor nincs sok lehetőséged.

2012. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem félek a tűtől, csak ez a kedvezőbb és egyszerűbb számomra, mivel nem tudom hova tenni az ampullákat:)

ezért az orális kúra..

2012. márc. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!