Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én gyúrás előtt nyers tojás...

Én gyúrás előtt nyers tojás fehérjét iszom, és ha megizzadok egyből ki pattogok, EZ A TOJÁSTÓL VAN?

Figyelt kérdés
gyúrás előtt megiszok egy nyers tojásnak a fehérjét, és amint elkezdek gyúrni mindjárt elő jönnek rajtam ilyen piros foltok azaz pöttyök A TOJÁSTÓL LEHET EZ?
2012. márc. 17. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Sose egyél nyers tojást!

[link]

2012. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Haver is gyúrt, nyers tojást ivott, szalmonellás lett és 3 hétig korházban volt, le is fogyott, az izmai is eltűntek :D
2012. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen a szalmonella nem jó dolog. a tojást fogyasztás előtt hőkezelni kell. magyarul: süsd vagy főzd meg. a nyers tojást hagyd meg Rockynak.
2012. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne higgy nekik, mehet a nyers tojás, de csakis análisan! Ez a titka. Kicsit macerás (én ezért nem csinálom), de állítólag hatásos! Végül is, a tyúkból is hátul jön ki...

2012. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szalmonellát akarsz meg edzés helyett korházban feküdni félholtan akkor igyad.
2012. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat !
2012. máj. 8. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
ÓÓ Istenem. Ma már NINCS szalmonella! A fogyástól meg nem lehet izmot veszíteni!
2013. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjött egy debilke. Hogyne lehetnél szalmonellás hulyegyerek? Nyerstojástól van rá esélyed elhiheted. Az se izgasson, hogy nyersen a fele sem szívódik fel és vitamim hiányt okoz. De te igyad nyersen, neked már nem árt.
2013. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!