Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsofthoz jobb a teljes...

Airsofthoz jobb a teljes maszk, vagy elég csak egy szemüveg?

Figyelt kérdés
A teljes maszk nagyon gátol, ezért gondoltam, hogy csak szemüveget veszek. Gyakoriak a fejlövések ?

2012. márc. 17. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először én is spóroltam a maszkon, aztán elkezdtem félteni a fogaimat, úgyhogy vettem maszkot. Amúgy engem párszor arcon találtak és nem volt kellemes érzés. Kell a maszk szerintem, de amúgy barátaimnak csináltam maszkot itthon. Víz+liszt+papír, abban a vízben kiáztattam félfamentes és sima papírt és rátapasztottam a saját maszkomra, és az is ugyanúgy véd és így nekik nem kell venniük. Bár ha párás a levegő vagy esik az eső, akkor kifejezetten rossz a maszknak, de még így is a legolcsóbb megoldás.

Konklúzió: ha nincs maszkod, nem mersz annyit kockáztatni, esetlenebb lesz a mozgásod, stb: vegyél. Amúgy egy sál az arcod elé tekerve is majdnem ugyanolyan jó

2012. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!