Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ez fél egy hónap...

Lehetséges ez fél egy hónap alatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát rendőrségre készülök és 5 szám van erőnlétibe ebből 4maximálisra megy :) de van egy fekve-nyomás ami katasztrofális" maximalista ember vagyok és szeretném a legjobbat kihozni magamból 25kilót 25x kell kinyomni eddig a max. 15 volt :/ és legalább 23-ra felszeretném ezt hozni eddig is keményen edzettem rá de most már eléggé beparáztam mindjárt behívnak és ezzel a számmal sehogy sem állok" vki tanácsot tippet tudna adni ? Nagyon szépen megköszönném:) ja és lány vagyok
2012. márc. 17. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam fél vagy egy hónap alatt ?
2012. márc. 17. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a futás tényleg extrém jól megy, itt arra gondolok, hogy az időd sokkal jobb mint amiért 25 pontot kapsz, akkor kezdj egy tömegnövelő étrendet ( ha belefér anyagilag étrend-kiegészítők is sokat dobhatnak, de nem írtál kort, szóval nem szeretnék most felsorolni egyet sem ). Emellett szerintem heti 3x nyomj fekve ( 25be 12 öt 4-6 szériában rövid pihenőkkel ), és mehet tricepsz és elülső vállizom edzése is. Bár alapvetően a pontszámod így is simán megvan, és ott megfelelt vagy nem felelt meg kategória van, szóval e miatt ne aggódj. Egyébként az alkalmassági előtt 3 napot pihenj, ha izomlázra van reális esély akkor akár 5-7 nap pihenő is lehet előtte.

Az még lemaradt, hogy magas vitamin bevitelre és rengeteg zöldségre lesz szükséged, hiszen mivel heti 3x ugyanazt az izmot fárasztod le regenerálódást segíteni kell.

Ha megvolt az alkalmassági heti 3 fekvenyomás sok lesz, szóval ha folytatni akarod csökkentsd heti 1 re.

2012. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

19éves vagyok

és kb egy 3hete tömegnövelek mondjuk tápk. kiegészítőt nem használok még"

a futás nagyon jól 2km 8-9perc körül megy szóval jóval a maximumon vagyok belőle. Vitamint nem szedek. Napi egy banán+zöldségek mennek+Cvitamin.

Mivel otthon van fekve-padom + rudam és súlyom így itthon is szoktam ezt csinálni.

Na szóval én heti 5napot szoktam fekve-nyomni heti 2pihenőnappal kiegészítve. Hozzáteszem magamhoz képest rengeteget fejlődtem úgy indultam neki h egy fekvőtámaszt sem tudok megcsinálni most meg megy a 20is :) ugyan ez volt a fekvenyomással is "rám szakadt" még egy másfél hónappal ezelőtt a 20kiló is nem h 25 tehát magamhoz képest már így is kihoztam sztem a maximumot de érzem h még ennél többre és képes vagyok !!!


Tudom h meg lesz a megfelel kategória csak mivel nem fősuli így számít minden egyes pont erőnlétin 125pontot lehet elérni és elszeretnék érni legalább 122-123-at


és köszi szépen h írtál :)

2012. márc. 17. 20:35
 4/8 A kérdező kommentje:
és természetesen előtte 3nappal már a kisujjamat sem fogom megmozdítani :)
2012. márc. 17. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét. Sajnos egy idő után lassul a fejlődés, de kitartás!

Egyébként jó olvasni, hogy vannak ilyen nők, akik ennyit sportolnak és ilyen keményen küzdenek.

Sok sikert előre is!

2012. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy :)
2012. márc. 17. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Javíts ki, de nem úgy van hogy van néhány kötelező feladat, és vannak választatók( mint pl. függeszkedés, helyből távolugrás)? Mert ha valami okból kifolyólag nem jönne össze a fekevenyomásból max pont, akkor én a függeszkedést választanám. Könnyű belőle max pontot szerezni, és gyakorolni is egyszerű.


De persze én ebbe nem szólok bele, csak én biztos azt választom majd helyette :)



Egy Rendőrnek készülő

2012. márc. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

dede igazad van csak én ezeket választom : 2km-es futás, felülés, fekvőtámasz, függeszkedés, fekve-nyomás (mivel távol ugrani nem tudok, ingafutás az meg parás mert nem tudok sajna sprintelni :/ szóval marad ez :D

te melyikbe jelentkezel?

2012. márc. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!