Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fél hónap kihagyás ennyire...

Fél hónap kihagyás ennyire megviselt, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2 éve edzek 186 cm 110 kg már volt hébe hóba ilyen kihagyásom anyagi okok miatt ami miatt nem tudtam terembe menni..de most valamiért olyan gyengének érzem magam, se súlyt nem veszítettem se nagyon méretben nem változtam, vagyis valamien szinten igen és ezt sem értem igazán, olyan lötyi lett nincs meg a bedurrás vagy nem tudom...holnap fogok menni ujra terembe, de nagyon szarnak érzem magak:/ ennyire soknak számított ez a fél hónap?
2012. márc. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt lehet kis visszaesés, de nagyon gyorsan visszajön majd a régi erőnlét.
2012. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz:)
2012. márc. 4. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem lehet a tavaszi vitaminhiány, a levegőben röpködő vírusok is az oka. (vashiány?) Kitartást!
2012. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó...amúgy igen én is úgy érzem
2012. márc. 11. 19:44
 5/5 A kérdező kommentje:
már vissza mentem jobb..:D
2012. márc. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!