Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a tesiórát?...

Ti szeretitek a tesiórát? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem szereti a tesiórát az elhízott, gyenge kockákon kívül, akik egy fekvőtámaszt nem tudnak csinálni?
2012. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általános- és középsulibasuliban szerettem. Itt egyetemen is szeretem, igaz itt nem tesióra van, hanem amit felveszel sportot és hetente van egy 1,5 órás óra. De mivel itt azt veszek fel, amit akarok és szereket, így imádom:D
2012. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy akármilyen szadista (bocsánat ha csúnyán beszélek) a tesitanár, én szeretem, mert szeretek sportolni, főleg ha játszunk :)
2012. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc órám kivéve ha gerinc tornázunk vagy kosarazunk.
2012. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen szeretem a tesit, régebben nem nagyon szerettem a hosszútávfutást, de már megbékéltem vele :)
2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom, de én nem vagyok egy nagy ász tesiből, elég lassan futok, de azért szeretem.Hiába vagyok rossz belőle, attól még jó óra.
2012. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fucizunk akkor igen.
2012. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én ki nem állom. Egyszerûen nem tudok futni, meg ugrálni. (Magasba meg távolba. Ugrókötelezés meg maga a halál) Gimnasztika nagyon meg, foci, kidobós is.

Kedves 1-es válaszoló, egyébként vékony vagyok.. de amúgy.. próbáljatok D/E méretû mellekkel futni vagy ugrálni. Marha kellemes ...

2017. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!