Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, kondizók, segítség...

Testépítők, kondizók, segítség kéne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb másfél éve kondizok. Mostanában szerintem egész jól fejlődtem úgyhogy nem szeretném abba hagyni, de a terem messze van és sokszor nincs kedvem lemenni. Mennyiből lehetne otthonra összehozni pár súlyzót? Egykezeksekre gondoldoltam, amikre lehet súlyokat pakolni. Meg gyakorlatokra tolódzkodás, húzódszkodás, fekvőtámasz. Miket ajánlatok? A súlyzókról küldhetnétek linket is:)
2012. márc. 18. 14:17
 1/4 dirtboy ***** válasza:

az hogy mennyiből lehetne össze állítani rajtad is múlik.

ha tudsz készíteni pár dolgot akkor máris sok ezret spórolsz.

egy multifekpad jó lesz ki indulásnak,meg kell erősíteni rajta mindent.

arra tudsz készíteni scott padot.

pár csőből és laposvasból tudsz készíteni guggoló állványt.azt is meg tudod csinálni hogy ne csak guggoláshoz tudd használni hanem máskor is.


nem ártana egy alap kábeles gép.azt is megerősíteni,ha kell kicsit átalakítani.

ehhez készíthetsz fogantyúkat.

benne lesz egy kis összegbe de ha körülményes a terembe járás akkor simán megéri.

ez örökké tart nem úgy mint a kondibérlet.


súlyoknál is sokat számít hogy mennyire vagy igényes.

esztergált súlyokat vehetsz egész olcsón.

én szeretem a gyári súlyokat szóval én kifizetem érte a lóvét.most vettem nemrég 8000ért házhoz szállítással együtt 2db5kilós króm és 2db 2,5kilós zománcozott tárcsát.

a 10kilós tárcsa most 3600ft

a 15kilós meg 5080ft os darabáron megy.

de mondom ha nem érdekel az ilyesmi akkor vaterán olcsóbban tudsz venni.

szerintem számolhatsz úgy 120 000-150 000ft költséggel összesen de mondom ez sok mindentől függ hogy a végén mennyire rúg az összeg.

2012. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 justme123 ***** válasza:
Nem 2 perc míg megvásárolod a megfelelő cuccokat. Mondjuk egy állítható fekpad, sima egyenesrúd, francia rúd, 2 egykezes súly mondjuk, súlyok, házilag barkácsolt tolódzkodó, húzódzkodó. Így már a legtöbb szabadsúlyos gyakrolatot tudod csinálni. Viszont helyigényes és ha egyszerre próbálsz megvenni mindent az drága
2012. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 °:Amigo:° ***** válasza:
46%

Tök mindegy, hogy mennyibe kerül, mert ha "nincs kedved" edzeni, akkor otthon meg pláne nem fogsz.


Nem muszáj ám mindenkinek edzeni, hiszen senki sem kényszerít.... láthatóan Te nem vagy erre alkalmas. Keress más elfoglaltságot!

Ez a kitartó emberek sportja :-)

2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocs, csak azért, hogy meglegyen.
2012. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!