Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó tipp narancsbőr...

Valami jó tipp narancsbőr eltűntetésre?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány nehéz időszakom volt az elmúlt időszakban, aminek köszönhetően lefogytam, majd híztam és így tovább.:S Most jelenleg vékony vagyok, de csatlakozott újdonsült állapotomhoz egy kis narancsbőr is, de látszólag egyre nagyobb helyen. Popsi és combtájékon. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mivel tudnám eltüntetni?
2012. márc. 18. 15:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem mindenképp a combtájékodra mozogj, ha ott tűnt fel a narancsbőr. Nekem bevált. Sokat mozogtam rá és egy idő után eltűnt. :)
2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 °:Amigo:° ***** válasza:

Vékony vagy és narancsbőrös ?

Ez azt jelenti, hogy kicsi az izomtömeged, de zsíros vagy. Le kell dobni a zsírt és izmosodni. (inkább fordított sorrendben fog menni)


Amúgy ez a Sport rovat, nem a fogyókúra !

2012. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem, amit írsz 2. de nem akarok fogyni, így is elég vékony lettem. 167 cm és most 54 kg. írnátok konkrét tippeket, hogy hogy tudnék narancsbőr mentes lenni újra? :D Sok folyadék meg van, de nem tudok max. másfél litert inni, mert akkor meg 5 percenként járok wc-re. -.- Sok mozgás. De mi a legjobb rá? Tornára gondoltam. Sok zöldség, gyümölcs az oké.
2012. márc. 18. 16:19
 4/17 anonim ***** válasza:
És a táplálkozásod rendben van? Mert én azt olvastam, hogy a narancsbőr a savak és a méreganyagok felhalmozódása a bőrben. Valószínűleg el lehetsz savasodva a hibás táplálkozástól.
2012. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy savas lennék, azt ugye érzi az ember. Amúgy eddig nem ettem zöldséget, gyümölcsöt... Sőt. Zöldséget max. főzelékben ettem, gyümölcsöt egyáltalán nem. Viszont általában amiket ettem hát...:S Gyorskaja, rántotthús krumpli, szalonna, hát... tipikus magyaros ételeket... Szalonna gondolom zsírosnak számít, ami tudom, nem túl jó. De az ilyen zsíros húsokat azon kívül(oldalas meg ilyenek) kerültem. Rosszul táplálkoztam, igaz? :D Ezen is fogok változtatni. Már a napi tornán túl vagyok.
2012. márc. 18. 17:52
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez rossz, tipikusan savasító kaja. Minden nap egyél valamilyen zöldséget, legjobb ha főételként, de ha nem, akkor legalább más ételek mellé. És a reggeli legyen gyümölcs elsősorban. Azt kell legelőször enni, amikor felkelsz. Sajnos az amit írtál, igazolta a gyanúmat a savasodást illetően. Javasolom, hogy nézz utána ennek a neten.
2012. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy miből éreznéd az elsavasodást? Ez nem azonos a gyomorsav-túltengéssel. Az elsavasodás sokáig észrevétlen, illetve csak olyan általános tüneteket produkál, amiből nem feltétlenül gondol erre a legtöbb ember. Sokszor a fáradtság, a hajhullás mögött is ez van, de a bőr elcsúnyulását is gyakran ez okozza, ami nem csak narancsbőr, de pattanásos, szürke, ránézésre nem egészséges bőr is lehet.
2012. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 °:Amigo:° ***** válasza:

Én elhiszem, hogy vékony vagy...de zsíros!

A narancsbőrt amúgy nem tudod eltűntetni, mivel a bőr alatti kötőszövet a nőknél lazább szerkezetű, vékonyabb, ezért az egyenetlen felszínű zsírpárnák "átlátszanak" a vékony kötőszöveten. Ezt semmivel sem tudod megakadályozni, csak ha a bőr alatti zsírt eltünteted.


Ehhez komolyabb edzésre és izom tömegre lenne szükséged, tehát ha vékony vagy (= kevés izom van rajtad) akkor rossz felé tapogatózol sajnos..... vagy gondolod a zöldségtől majd kifeszül a bőröd és egyenletes lesz a zsírraktárak felszíne ?! :-)

Persze az étrend fontos, amit leírtál az szörnyű :-) Rongáltad vele a saját tested. Ezt nem fogod tudni könnyen jóvátenni, ne is áltasd magad, hogy majd a sok zöldség helyrehoz.... csak csalódnál.

Keress egy edzőt, aki tud segíteni.

2012. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lesz. Helyre fogom hozni ha törik, ha szakad! De mellette azért elkezdek helyesen étkezni is! :D Köszi a válaszokat is! Amúgy látom utolsó válaszadó, értesz hozzá. Te tudnál javasolni 1-2 gyakorlatot, ami segíthetne?
2012. márc. 18. 23:26
 10/17 °:Amigo:° ***** válasza:

1-2 gyakorlat nem segít. Komplex edzésmódszerek vannak, azok is személyre szabottan kerülnek kialakításra (edző vagyok, ez a foglalkozásom).

Kezdőként így nagyon könnyű (eleinte) jó eredményeket elérni, mivel a megváltozott terhelésre jól reagál az ehhez nem szokott test.

Egy otthoni vagy egyedüli edzés meg sem közelíti egy ilyen edzésprogram hatékonyságát, már csak a háttérinformációk fontossága miatt sem.

2012. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!