Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó tipp narancsbőr...

Valami jó tipp narancsbőr eltűntetésre?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány nehéz időszakom volt az elmúlt időszakban, aminek köszönhetően lefogytam, majd híztam és így tovább.:S Most jelenleg vékony vagyok, de csatlakozott újdonsült állapotomhoz egy kis narancsbőr is, de látszólag egyre nagyobb helyen. Popsi és combtájékon. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mivel tudnám eltüntetni?
2012. márc. 18. 15:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

oké h a leghatásosabb a különedző különedzőteremben...na de akinek erre nincs pénze?:) feltételezem ezért kér a kérdező tippet, ami otthon végezhető....biztos vagyok benne, hogy vannak:) és akár adhatnál is neki egy két információt:)


(mást nem irok, mert mind leírták előttem amit irnék....a kaja fontos nagyon...mozgásnak meg nézz nyugodtan youtubon videókat....esetleg fuss! az a legjobb:))

23L

2012. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 °:Amigo:° ***** válasza:

Pénz kérdést légyszíves ne keverd ide, mert BÁRMILYEN témát ha említünk, akkor ez lehet a vége.

Az emberek többségének elég furcsa értékrendje van... bulizásra, piára, cigire, okostelefonra, benzinre sokat költenek, a saját testükre nem.

Ez számomra felfoghatatlan, hiszen 1 darab testünk van, amiben életünk végéig "lakunk", tehát nálam ez evidencia.

Mivel jó pár kliensem van, aki egyszerű alkalmazotti fizetésből is képes megoldani, ezért nem nagyon tudod nekem megmagyarázni ezeket a kifogásokat.


Lehet venni -szintén sok pénzért- Turbo.diéta porokat, zsírégetőket, csodakezelésre, tekercselésekre járni de egyik sem közelíti meg értékben azt, amit egy edzésprogram alatt..... TANULSZ (!)


Ez pénzben ki sem fejezhető. Konkrét eseteket tudnék mondani ahol az illető életét évtizedekkel (!) hosszabbítota(tuk) meg, azáltal, hogy erre rájött és elkezdte ezt az életmódot. (kiindulás: súlyos hasi, zsigeri elhízás, dohányzás, rendszertelen, helytelen étkezés, stressz, álmatlanság, rossz inzulinérzékenység, metabolikus szindróma) Ebbe 45 éves korban símán bele lehet halni.

Kicsit én is elkanyarodtam a narancsbőrtől, de legalább látjátok, hogy van akinek ennél nagyobb probléma sem jelent megoldhatatlan feladatot.

A pénz meg olyan dolog, hogy sajnos az egészséget romboló dolgokra sokkal többet költ az ember, mint a megőrzésére/ javítására. :-)

2012. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nem... Köszi a válaszokat, de értem , hogy az utolsó hozzászóló mit akar ezzel mondani... Tök igaza van. Szerencsére, nem iszom nem cigizek, sajnos nem tetszem magamnak vékonyan, ezért már minden lehetséges megoldást megpróbáltam arra, hogy hízzak... Különben már rég beiktattam volna egy normális étrendet.:/ De mindegy, elfogok kezdeni edzeni, az izom végülis ha jól tudom megemeli a cicit/popsit, stb...


Köszi a válaszokat!

2012. márc. 20. 14:46
 14/17 anonim válasza:
Szia! Két dolog segít, egyrészt a Callanetics (vedd meg a könyvet valamelyik antikváriumban, vagy neten, szuper, de baromi unalmas, 100-szor kell mindent ismételgetni), másrészt az uh. zsírbontás egy Forever Slim nevű géppel (szintén neten rendelheted meg, szintén nagyon hatékony, szintén baromi unalmas csinálni, de megéri). Max. 6 hét alatt rendbe jössz!!!
2012. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 °:Amigo:° ***** válasza:

Zsírbontás ... LOL :-D

Hiszékenység, naívság és lustaság ellen tudsz valamit ? :-))

2012. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most találtam erről egy új cikket.


[link]

2012. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ptecus41 válasza:

Nekem a rendszeres mozgás, a helyes táplálkozás (ami nem diéta) és a narancsbőr elleni krém, ami bevált.

Először óckodtam a krémtől egy kicsit, de kb két nap alatt már rutinosan kentem minden tusolás után, és tök jó mert rögtön felszívódik és lehet is felöltözni.

(frezis krémet vettem - triplefect a neve)

2012. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!