Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tipusu edzesekkel...

Milyen tipusu edzesekkel hozhatom ki 3honap alatt a legtobbet a testembol? (lent)

Figyelt kérdés

19eves vagyok. 174magas,64kg. Otthon sok fizikai munkat vegeztem,vekony vagyok,de szalkas izomzatu. Egyetemen vagyok meg 3honapot. Ez ido alatt mit erhetek el? Szeretnek tap.kiegeszitoket is hasznalni.

Tudom,h 3honap nem sok,de sajnos csak ennyire van lehetoseg. Mar holnap kezdenek megfelelo valasz elleneben.


2012. márc. 18. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
semmivel, 3 hónap l*fasz,
2012. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
en ugy tudom,h az elso fel evben a legnagyobb a fejlodes. Tehat 3honap alatt is sokat lehet fejlodni szerintem
2012. márc. 18. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 3 hónap alatt összejönne pár kg izom, de ha utána nem edzenél, gyorsan leépülne.
2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
oké rendben, mutass egy képet milyen testet szeretnél, és megmondom lehetséges e
2012. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 thewhiteman ***** válasza:

kezdd ennek az olvasásával: [link]

és ne nyárra akarj gyúrni:)

2012. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy gyorsan leépülne?
2012. márc. 18. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy csak 3 hónapot edzenél. Vagy nyomnád tovább is?

Ha egy izmot már nem terhelünk, akkor leépül, azaz veszít a méretéből, mert a szervezet nem tartja feleslegesen.

2012. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért edzenék csak 3 hónapot, mert csak addig vagyok itt nagyvároson! Utána megyek haza(egy kisvárosba) és ott nincs időm kondiba járni.. sok a melóm! Ott is használnám az izmaimat, tehát sokat nem vesztene szerintem.

A kérdés csak az, hogy 3 hónap alatt lehet-e látható eredményeket elérni? Szerintem IGEN! De.. ti vagytok a tapasztaltak..

2012. márc. 18. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Írtam is, hogy pár kg izom lehet.:)
2012. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hónap épp megfelelő egy tömegnövelő fázisra. Járj el konditerembe és táplálkozz a tömegnövelésnek megfelelően. Szedj fel minél több izmot(több mint valószínű zsírral együtt fog felmenni) Utána otthon járj majd el futni, ahhoz nem kell terem, és táplálkozz szálkásító étrend szerint. Így le tudod remélhetőleg a zsírt és marad valamennyi az izomból. Véleményem szerint így tudod a legtöbbet kihozni az időből.
2012. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!