Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kellene tornáznom?...

Szerintetek kellene tornáznom? ( többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, nem vagyok dagadt, csak van rajtam egy kis felesleg. a hasamon a combomon, a fenekemen, és a csípőmön. szerintetek túlzás egy Biró Ica CD-re tornáznom naponta?? körülbelül 1 órás.erősítenem kéne a testem, de nem tudom hogyan. segítsetek, mondanátok pár gyakorlatot amibe nem halok bele, de hatásosak.
2012. márc. 20. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás az Ica, ha bírod, de mivel még csak 12 éves vagy nem szükséges ilyen "női" alakformáló izéket csinálnod, menjél úszni vagy futni, biciklizni, utána meg csinálj egy kis lábemelgetést, hasizom erősítést. A tornaórákat is veheted komolyabban, az is jó, esetleg otthon ismételheted a tornagyakorlatokat.
2012. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatod a Bíró Ica féle tornákat, vagy Rubint Rékát, Béres Alexandrát... De talán az is elég lesz, ha a tornaórákon kicsit "odateszed" magad, és visszafogod a hízlaló ételek (édességek, csipszek, szénsavas löttyök) fogyasztását.
2012. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :)
2012. márc. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!