Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hizni? Bövebbe...

Miért nem tudok hizni? Bövebben lennt. FONTOS

Figyelt kérdés
Most ettem meg egy csomo halat,sonkát,tojást,meg minden mást..egésznap eszek...nem ugy van,hogy evés után az ember egyböl nehezebb lesz? 56,3 voltam evés elött és evés után 56,2 lettem. Most vagy én nem vagyok tisztába a dolgokkal vagy nem igy van? Nem hizni kéne kaja után? Mért nem jön fel rám semmi?
2012. márc. 20. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
vagy csal a mérleg
2012. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
am kell neked 1 tömegnövelő étrend. meg felejtsd el a reggelit ebédet vacsorát meg ezeket. 1 dolog van. az óra. felkelsz pl reggel 7kor, negyed óra alatt harcképessé teszed magad, kimész a konyhába, és teleeszed magad (tömegnöv étrendet vadássz neten), eltelik 2 óra, megint eszel, 2 óra múlva megint, és megint...nem számít h nem vagy éhes, nem számít semmi csak zabálj :)
2012. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

egyél magas fehérje és mégmagasabb szénhidrát tartalmú kajákat! :)

főtt kaja >> rizs csirkemell, tojás, gépezés közben egyél földimogyorót puffasztott rizset puffasztott búzát, tökmagot :D

[link]


innen találsz olyanokat amibe sok szénhidrát és fehérje van :D

2012. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most mértem le magam most 56,1 vagyok........ most komolyan ha eszek fogyok?
2012. márc. 20. 23:36
 5/6 BélaGéza válasza:
Rendszertelenűl eszel!
2012. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem fogysz ha eszel, akkor fogysz ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz.

lehet h eszel de a szervezeted még többet használ el.

mennyit eszel te 1 nap és mit? :)

2012. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!