Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felhagyjak a futással? Vagy...

Felhagyjak a futással? Vagy van még remény?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el, de nem tudtam 10 percet sem futni egyhuzamban :S Sőt sztem a két perc sem ment le egybe.. nagyon sokat megálltam, tökre fájt a mellkasom. Van még szerintetek remény? Van mondjuk rajtam egy kis túlsúly, azért is szerettem volna futni.

A másik kérdésem: lehet gerincferdüléssel futni? A doki nem válaszolt rá, csak a jógára tért ki jobban....


2012. márc. 21. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
csak edzetlen vagy, később jobban fog menni. a gerincnek nem tudom mennyire tesz jót, valamennyire biztos terheli, de szerintem olvass utána
2012. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nyugodtan fuss tovább, minél többet csinálod, annál jobban megy majd! Én ugyanígy kezdtem, azt hittem meghalok 1 perc után, de a rendszeres( heti 2-3-szor 10-15 perc, vagy több) kocogás meghozta az eredményt. Gerincferdülésre azt tudom tanácsolni, hogy lehetőleg ne betonon fuss, hanem inkább homokon, valami puhább talajon. Segít,ha jó a sportcipőd: tudom ajánlani a géltalpú cipőket, nekem nagyon bejöttek, és ha használtan veszed nem is kerül sokba.
2012. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fussál egyértelmű. Ne add fel, ameddig megy, addig fuss. Mindennap fejlődni fogsz. Lehet neked, mindennap kéne futnod, s akkor fejlődnél. Ne legyél lusta, inkább fuss, ha gép előtt ülsz :)
2012. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm! Holnap újra "nekifutok" :D :D
2012. márc. 21. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nehogy feladd, még csak most kezdted, természetes ha nem megy. Esetleg próbáld ki ezt az edzéstervet, nagyon sokaknak bejött, van benne séta, az elején még csak 1 percet kell futnod egyhuzamban. :)

[link]

2012. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ez a link köszi szépen! :)

Amúgy Nike Air cipőben futok, az remélem jó :D Jól van kialakítva belülről és fogja a bokámat :)

2012. márc. 21. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nincs kondid csak hajrá. ;)
2012. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy orosz ejtőernyős mondás: Egy ejtőernyős először olyan messzire fut amennyire tud aztán olyan messzire, amennyire kell.
2012. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!