Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kezdtem el futni, mennyi...

Ma kezdtem el futni, mennyi idő alatt javul az eredményem?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideje nem sportoltam (tavaly nyár óta) és most még azért volt séta is a futás közbe, jó az szerintem a későbbiekben is lesz. Kb mennyi idő alatt tudnám az eredményem javítani, hogy akár többet bírjak futni?

Ma egy fél órát futottam, 3,6 km volt. Tudom, hogy kevés a fél óra alatt, de én csak kocogok.

A futás a leghatékonyabb, ha le akarok adni pár kilót? (5-10 kiló csupán)


2012. márc. 21. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 3-4 kocogással 1-2 hónapon belül már sokkal jobban fogsz teljesíteni, és igen a futás zsírégetés céljából az egyik leghatékonyabb, de ne feledd a szálkásító étrend is fontos (kevés szénhidrát és sok fehérje bevitele) valamint az aerob edzés.:)
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És annyi idő után azért gondolom az alakomon is látszik vmennyire, igaz? De lehet hogy néha bicikliznék is mellette, tehát fele futás, fele bicikli.
2012. márc. 22. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól fogsz fejlődni. Ha futsz, cangázol. 3x-3x egy héten. Lehet 10km is lefutsz akár.
2012. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat hti 4 napot gondoltam..es vagy futas vagy bicikli..vagy esetleg mindketto. Ma szorgalmas voltam igy az esti 3,5 km futas mellett 22 km-t tekertem is.
2012. márc. 23. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szorgalmasságon van a hangsúly.
2012. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!