Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet a hirtelen fejfájás?

Mitől lehet a hirtelen fejfájás?

Figyelt kérdés
Edzés közben hirtelen nagyon durva fejfájás tört rám.Nem kifáradás okozta még nagyon az elején voltam és az egyik könyebb gyakorlat második sorozatánál teljesen letaglózótt.Valami ötlet?
2012. márc. 22. 19:27
 1/5 dirtboy ***** válasza:
mit ettél edzés előtt és edés előtt menyivel?
2012. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

migrén!?

nekem is olyan hirtelen szokott jönni, és akkor egy fél percig annyira fáj h azt se tom hol vagyok, mi van, van akinél fizikai erőltetés hatására is előjön, de nekem cask random szokott.

2012. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát kb 5perccel kezdés után.Egy speciális fekvőtámasz sorozat közepén voltam.Még most is érzem kicsit a fejem,15perccel utána.
2012. márc. 22. 19:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen már volt kicsit régebben de akkor azthittem az akkor iarcüreggyuladdásom.De most elvileg nem vagyok beteg...
2012. márc. 22. 19:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebédeltem 3körül Csirkét,és krumplit (zsíros volt kicsit),aztán 4-5körül ettem 1-2 zsemlét.7körül edzettem
2012. márc. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!