Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérjepor szedésekor...

A fehérjepor szedésekor valóban összemegy a péniszünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!


nem. ki mondta ezt neked?

2012. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Durva lenne. :)

Akkor a hústól is, ugye?

2012. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
igen, összemegy. sőt, ha szénhidráttal együtt szeded akkor egyenesen lerohad. a legjobb megoldás az, ha csupán zsírt próbálsz enni, bizonyították hogy ekkor évi 0,5cm-t is nőhet.
2012. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Á, nem így van, fehérjétől összemegy, szénhidráttól megnő, zsírtól meg szőrösödik. Ezért kell mindig belőni az arányt, mert durva méretváltozások lehetnek nap mint nap. :)
2012. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
jaj még azt elfelejtettem mondani, hogy ha ESETLEG mégis tudnál bevinni FEHÉRJÉT (protein, ha így jobban ismered esetleg, nagyon káros dolog, próbáld mellőzni) akkor danabollal tudod kompenzálni leginkább a dolgot, és akkor visszanő amit a fehérje elvett tőle.
2012. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Bioszban a péniszig jutottál?
2012. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ez egy hülyeség

mint ismeretes a fehérjeporban főleg fehérje van

a fehérje szinte majdnem minden táplálékban megtalálható, mint pl húsok, tejtermékek (ezekben nagy százalékban), illetve zöldségekben, gyümölcöskben is (párnál cska elenyésző mennyiségben), de szinte bármit mondhatnék

ebből következik hogy ha bármit is megennél, összemegy a farkad

2012. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Humorizálnak itt Veled Kérdező, pedig igen komoly dolog ez... Nagyon durva szer, szerintem ne szedd, nekem nemhogy összement, hanem el is tűnt!!!

Totál magam alatt vagyok, erre tényleg nem számítottam, mikor elkezdtem....

2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sőt Cyan, neked át is alakult és még melled is nőtt.:)
2012. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hát ami eltűnik annak valahol meg kell mutatkoznia, szegény Cyannak ez így mutatkozott meg, hogy valami módon felkúszott. viszont ez kérdező neked jól jöhet, ha szeretnél nagy melleket.
2012. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!