Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne fogyni és...

Hogyan lehetne fogyni és izmosodni egyszerre? Mi lenne a leghatásosabb edzésforma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves lány vagyok és nyárra szeretném egy kicsit formába hozni magam. Igen, tudom, hogy ennek nem most kéne nekiállni, de talán még nincs veszve minden:) Csak az a baj, hogy nem igazán tudom mit és hogyan kellene... A csípőm, a hasam és a felkarom van kissé kipárnázva, ezekről fogynom kéne gondolom. Viszont a fenekem meg inkább laposnak mondató, örülnék ha az kerekebb lenne, izmosabb. Gondoltam a futásra, de attól a fenekem szerintem mégjobban eltűnne. Hogyan kombinálhatnám össze a gyakorlatokat?? Tehát a felsőtestemről inkább zsírt égetnék, a popsim viszont lehetne nagyobb. Köszi annak aki segít.
2012. márc. 23. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyszerre nem szokott sikerülni naturálban (kox nélkül), mert a zsírleadáshoz kalória deficit kell az izomnöveléshez pedig kalória többlet.

Nem lehet sajnos a felsőtestet szálkásítani, miközben alsótestre izomtömeget építesz.

Két módszer van: 1. Előbb diétával és aerob edzéssel szákásítasz. Persze mehet mellé súlyzós edzés is, így az izmokból nem fogsz veszíteni magas fehérjebevitel esetén és utána tömegnövelő étrenddel izmot építesz.

Vagy fordítva, először tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzéssel izmot építesz és nem törődsz a zsírral, majd pár hónap múlva szálkásítasz.

2012. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 °:Amigo:° ***** válasza:

Az első 1-2 hónapban nem lehetetlen a két folyamat egyszerre.

viszont precíz (szakember irányítása alatt) végzett átfogó edzési és étkezési program kell.

Kevés ismerettel, autodidakta módon nem tudsz jó eredményeket elérni.

2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor...ha esetleg felkeresek egy személyi edzőt akkor lehetséges?
2012. márc. 23. 16:57
 4/4 kovàcs ildiko válasza:

szia ha igazán csinos akarsz lenni és nem akarod megerőltetni magad közben akkor ezt a videót tudom ajánlani : http://www.youtube.com/watch?v=507P9YJWeTg szed le az összes részét és csináld meg őket egyszerre otthon

(én is evvel csinosodtam :D )

2012. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!