Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésterv? Valaki tud...

Otthoni edzésterv? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a gondom,hogy szeretnék kicsit izmosodni de eléggé vékony vagyok.pedig eszek rendszeresen.De sokszor meg szólták már hogy semmi izmom meg,hogy milyen vékony vagyok.Valaki tudna ajánlani valami edzés tervet itthonra amivel kicsit izmosodhatok?

175cm magas vagyok

49 kg

19éves


Annyit sportolok hogy egy héten kétszer lemegyek a pályára 1 órát kosarazni.Valami itthon végezhető edzés kellene.Kondi terembe nem tudok menni idő és pénz hiányába !

Köszönöm aki tud segíteni


2012. márc. 23. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak eszközeid? Súlyzók, pad?
2012. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondoltam,hogy van itt a közelbe egy játszó tér és esténként lemennék oda.Van amin lehet húzóckodni vannak padok .
2012. márc. 23. 12:05
 3/6 anonim válasza:

Otthon is akadhatnak helyek ahol tudsz felhúzásokat csinálni, fekvőtámaszokat, felüléseket is lehet bárhol.


szerezz be 2db egykezes súlyzót, azzal tudsz edzeni karra, mellre, hátra, ha fekvenyomást meg tudod valahogy oldani, az is király dolog, és ezeket lehet a nap folyamán bármikor csinálni.


Ajánlott könyv Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája, rengeteg gyakorlatot leír, meg hogy mi mire jó, torrent oldalakon fellelhető a cucc.

2012. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két szerelhető egykezes súlyzó jó lenne és hozzá pad, ha erre nincs lóvé, akkor (is) végezd a fegyencedzést.
2012. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Igen erről a fegyencedzésről most olvasgatok.
2012. márc. 23. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!