Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

BasketBoy kérdése:

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
85-kg voltam rendesen jártam edzeni stb. de elkezdtem mellette sportolni és lefogytam 60-65kg-ra és nekem ez nem tetszik megvan egy alapnál nagyobb izom tömegem de nagyobb akarok lenni szedtem régen sokféle tömegnövelőt de azok már gyengék, milyen tömeg növelőt ajánlanátok amivel ténylegesen lehet nőni és aránylag gyorsan. Előre is köszi a válaszokat. :)
2012. márc. 23. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne (csak) a tömegnövelőben keresd a megoldást, hanem az egész étrendet kell rendbe tenni.

Így edzés utánra elég lenne a tejsavó protein + 50g dextróz.

Egy napra meg kellene enni min.2,5 g* testtömeg kg fehérjét és 5-6g*testtömeg kg ch-t.

2012. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, de szerintem az étrendem megfelelő ahhoz h újra felhízzak, de így lassú számomra szeretnék gyorsabban újra "nagy" lenni nem pedig szálkás. :) Így nemigen ismerem ezeket a cuccokat amiket írtál de elmegyek a BioTech-be és érdeklődök róla h ott mit ajánlanak. Köszi a választ. :)
2012. márc. 23. 17:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom a proteinből a vpx syngex, mutant whey, myofusion fehérjéket. Tömegnövelőből pedig a Gaspari Real mass-t vagy dymatize terméket.

Multivitamin is legyen.

2012. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Nagy az esélye h kipróbálom valamelyiket, viszont még ajánlották a Hyper Mass 5000-et arról lenne valami véleményed?
2012. márc. 23. 18:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Abban kevesebb fehérje van százalékosan és több ch. Esetleg több zsír jöhet vele, de attól függ, hogy ha ennyi ch hiányzik még az étrendedből, akkor jó lehet.
2012. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem hát akkor az nem a legjobb mer zsírra nincs szükségem akkora mennyiségben :) Viszont még említették az Anabolic Pak-ot h valami komolyabb tömegnövelő de azt viszont nemismerem semennyire csak amit neten olvastam róla.
2012. márc. 23. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Az csak tesztoszteron fokozó, a saját tesztoszteron szintedet optimalizálja, de ha nem vagy 30 éves, akkor semmit nem ér, mert a tesztotermelésed így is maxon van.

Ne vegyél ilyet.

2012. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:O köszi még jó h szóltál róla :D akkor szerintem maradok azoknál amiket te ajánlottál :D
2012. márc. 23. 20:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Jobban jársz tejsavófehérje+dextróz (szőlőcukor) kombóval!

-Olcsóbban kijössz

-Pontosabban betudod lőni a mennyiségeket

-A fehérjét ihatod este magába is, ellenben a tömegnövelőkkel.

2012. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így van, én is ezt írtam először.:)
2012. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!