Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Guggolás segítség?

Guggolás segítség?

Figyelt kérdés
Otthon edzek, nincs guggoló állványom. Eljutottam arra a szintre, hogy 50kg-mal guggolok 20-at, és ki sem fáradok. Ez annak köszönhető, hogy többet is elbírnék szerintem, de ez a max. súly amit fel tudok emelni a nyakam mögé. Mit tegyek? Gondoltam arra, hogy mindjárt itt a nyár, faterral barkácsolunk valamit, vagy vehetnék is, de gondolom nem két fillér... 15/F
2012. márc. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem drága az. kell hozzá 1 kis zártszelvény, pár centinyi laposacél meg egy hegesztő.
2012. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nálam is ilyen gond volt,én csináltam guggoló állványt,nem tudom van e hozzá nektek vasatok de nem drága össze dobni egyet.

ha gondolod megmutatom milyen az enyém.

2012. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Dirtboy! Elküldhetnéd üzenetben! Előre is kösz. Amugy Neked nagyon sokat köszönhetek, meg n.a.-nak meg monteznek. Ti hárman kb. 20 névtelen kérdésemre válaszoltatok, amik előrevittek, nektek is köszönhetem ahol most vagyok. Még így láthatatlanban is:)
2012. márc. 23. 19:53
 4/4 dirtboy ***** válasza:
ment a kép
2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!