Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Júliusra lefogyhatok?

Júliusra lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdtem rendszeresen mozogni és lement már 5kg. Amiből még mindig le akarok adni az a hasam,combom ezen kívül inkább feszesíteni akarok:). Pl nem szeretném ha a fogyás után lapos lenne a fenekem(abból is lement,egyelőre nem zavar,mert túl nagynak találtam azelőtt,most pont jónak,ha lemegy a combom akkor a fenekemből is mehet,de azt akarom,hogy maradjon kerek)

Amit eddig csináltam:

kardioztam(futok+tánc)


ezenkívül elkezdjek valami kitörést meg hasprést? az segítene?

amúgy 16/L 163/58kg


2012. márc. 23. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs hely zsírégetés, mindenből fogyni fogsz ha fogyókúrázol
2012. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Nem fogyhatsz le.


Mert azt mondtam!

2012. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fogyózok,és tudom hogy nincs helyi zsírégetés mint mondtam mindenhol máshol is szeretnék feszesíteni
2012. márc. 24. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz fontos lenne a szálkásító diéta (emelt fehérje és csökkentett ch bevitel) mivel csak így érheted el, hogy az izom megmaradjon, miközben zsírt adsz le.

Diéta nélkül sok lenne az izomvesztés, amitől nem maradna kerek feneked.

A diéta mellé maradjon heti 3-4 aerob edzés, alkalmanként 40-50 perccel és legyen súlyzós edzés is, guggolással, kitöréssel. Természetesen hasizomgyakorlatok is mehetnek, de nem ettől megy majd le a zsír, hanem a diétától és aerob edzéstől.

Így heti 0,5-1 kg fogyás érhető el, az a normális ütem.

Szálkásító diéta: [link]

2012. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon ajánlom ezt: [link]
2013. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!