Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komoly az ügy?...

Mennyire lehet komoly az ügy? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ezen a héten, kedden és pénteken futottam 20 kört 21 perc alatt, ami 5 km-es táv. Leszámítva egy kis izomlázat nem volt semmi gondom, de mára nyilalást éreztem a mellkasomban, akkor amikor kihúzom magam és mély levegőt veszek. Mennyire lehet ez komoly és hamar elmúlik? Holnap megint kellene futnom, mert csütörtökön lesz egy mezei futóverseny és arra készülünk fel...

Még azt hozzátenném, hogy jól vettem a levegőt, de észrevettem magamon a szapora légzést tehát eléggé kidagadt a mellkasom miközben futottam..


Köszönöm a válaszotokat!


19/F


2012. márc. 25. 19:50
 1/2 Barbi:) válasza:
Szerintem a holnapi reggelt az orvosnál érdemes kezdened,ha nem múlik ez az érzés. Esetleg még mindig fel van-e dagadva a mellkasod?
2012. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem, a kidagadt mellkast nem úgy értettem, hogy most fel van dagadva. Szó sincs róla. De ugye mindenki aki egy gyors tempót tart futás közben, sokkal mélyebben veszi a levegőt és elég gyorsan és én erre tippelek, hogy talán ez lehet a gond. Most így este már nem igazán érzem, javult, mondhatni már csak alig-alig érzek valamit, azt sem durván

2012. márc. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!