Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futástól vékonyabb vagy...

A futástól vékonyabb vagy izmosabb leszek?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok egyébként. A lábaim elvileg formásak, valaki azt mondja, h nagyon soványak, valaki szerint pont jók... De amikor futni kell mondjuk tesiórán, mindig attól félek, hogy ettől majd vastag izmos vádlim lesz... Most pedig itt olvastam valahol, hogy vékonyítja a lábamat. Szerintetek?:|
2012. márc. 25. 21:22
 1/8 Zakathol ***** válasza:

Egyik sem lesz a futástól ne aggódj.

Mindent az étrend határoz meg. Izmosabb meg aztán pláne nem leszel attól, hogy tesiórán futsz 2 kört...

2012. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod az izommal? -.-' Nem áj.
2012. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*fáj
2012. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óh... köszönöm a kedves válaszokat.:D tényleg:D
2012. márc. 25. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ez attól függ. Ha rövideket futsz gyorsan inkább megnő a vádlid de nem lesz benne tartalom. Ha hosszút akkor vékony, erős, szálkás vádlid lesz de nem a legnagyobb. Az első nem tudom miről beszél nincs is köze az izomnak az étrendhez. De te meg józan paraszti ésszel gondolkozhatnál. Ahogy a második is mondja. Most attól hogy futsz alig 1 kilómétert tesin szinte semmi sem fog látszani. Én 3 éve már futok és heti 50 kilómétereket és most már látható az eredmény eléggé de nem lettek óriás gyúrósvádliaim.
2012. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsoca86 válasza:

"Az első nem tudom miről beszél nincs is köze az izomnak az étrendhez"..O_o

Úristen ember,hogy lehet ilyet írni?? Szinte az étrenden múlik minden..

2012. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem igazán. Ha rendesen eszel akkor nem hízol az igaz. És ha olyan fehérje shakeket iszol akkor segít az izom építésében. De csak SEGÍT. Igazából az edzés számít. Az étrend csak kiegészítő. Én is van amikor teljesen egészségtelenül eszek napokig még is jól futok. Most néhány edzőnek szokása eltiltani versenyzőjét a csokitól például. És érdekes egyik sem ért el semmit, mivel nem olyan edzést végeznek. Persze lehet kicsit jobban mennek mert az étrendjük jobban ki lett dolgozva de ez nagyon minimálisan befolyásol.
2012. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... és az van, hogy a vádlimat vastagnak találom... és csak arra lennék kíváncsi, hogy a futástól izmosabb, vagy vékonyabb lesz-e.
2012. ápr. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!