Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futástól és ugrókötelezéstől...

A futástól és ugrókötelezéstől tényleg fogyni fogok? Mert azt hallottam, hogy egy idő után elkezdek izmosodni és vastagabb lesz a combom, a célom pedig hogy vékonyabb legyen. Diétázom is mellette.

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 1. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Ezjó kérdés.. nekem is ez a dilemmám, nem nagyon merem a futást rendszeresen csinálni, mert a combomat vékonyítani szeretném,ésfélek az izmosodástól, de ma olvastam, hogy a futás, ha kardio modón végzed, tehát pl.: egy perc futás-egy perc pihi, akkor az a szívedet terheli, ezáltal fogysz.. és ezt olyan 15-20 percig mindennap. Talán használ:D
2010. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kocogni kell akkor fogsz fogyni, akkor annyira nem emelkedik meg a pulzosod, és ez a lényeg (aerob edzés)
2010. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mint írtam már egyszer valakinek nekem a futástól és ugrókötelezéstől nagyon szép lett a hasam, de a vádlim meg akkora, h az brutál volt ezért hagytam abba, de elvileg azt mondják,h minél több az izom a szervezet annál több zsírt tud majd elégetni! A lényeg nem szabad abbahagyni, mert az a hiba!
2010. júl. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!