Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap kemény hasizom erősíté...

3 hónap kemény hasizom erősítéssel elértem, hogy kockahasam legyen. Ez meddig marad így, ha nem edzek hasra?

Figyelt kérdés

Hasprés, lábemelés és felüléseket végeztem nagy számban.

Edzés után mindíg sült tojásfehérjét és kb30gr szőlőcukrot ettm( nem habcsókot-.-"). Emellet nem diétáztam, nem figyeltem arra mit eszem, nem futottam, csak a tojás volt az ami maitt megnőtt a hasam. Van rajta egy kis zsírréteg, de baromi nagy kidudorodó hasizmom lett.


2012. márc. 25. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

ezzel csak azt éred el,hogy asszimetrikus lesz a deréköved ereje.

és öngól is.

a felső test egyenesen tartásáért az alsóhát és a gerincmerevítők felelősek,a has csak kb 20-30%ban.

szóval a testednek nem csak egy oldala van,észre kellene venned.

2012. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül 1 hónap max 1.5-et adok neki, mert sajnos ha nem edzel rá akkor az izom is össze fog menni valamint elkezdesz zsirosodni majd, szerintem minden este 50-10 felülés és megmarad és ez még nem is olyan kifárasztó dolog.. :)
2012. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!