Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz milyen szteroid...

Szálkásításhoz milyen szteroidot ajánlotok persze diéta kardio edzés mellet? Ez lesz az 1. szteroid kúrám ez előtt nem csináltam ilyet. Propionátot mondtak clenbuterollal vagy winstrol szurosba clenbuterollal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezném hogy hány éves vagy és hány évnyi testépítő múlt van a hátad mögött hogy szteroidokhoz nyúlsz?
2012. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt direkt ki akartam emelni hogy m ilyen kérdésekkel kíméljenek,de hogy meg nyugodjon mindeki. 20 éves vagyok 3 éve edzek és még nem nyultam szteroidhoz. Ismerem a leggyakoribb szteroidokat,csak egy tanácsot akartam meg tudni hogy még is ki mit ajánl.
2012. márc. 27. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szálkás izomzatot akarsz akkor a stanazol az ami igazából szóba jöhet , csak ebből nagyon nehéz eredetit találni:(
2012. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom. Akitől tudnám szereznéi az tutira állítja h eredeti meg nála is gyurok ismerem már pár éve de az se olyan biztos... szal nem tudom lehet winstrolt clenbuterollal...
2012. márc. 27. 14:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Még azt kérdezném hogy szemesbe vagy szurosba a hatásosabb? Mert azt tudom hogy szemesbe a májat károsítja.
2012. márc. 27. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát bocsi de ezt nem tudom, szerintem szemesbe próbáld először ki... :)
2012. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Git14 válasza:
Mindkét módszer káros az egészségedre.Hatását tekintve szerintem ugyanaz.Annyi a különbség,hogy a szemes sokkal jobban károsítja a májadat.
2012. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit szúrsz az hatásosabb.Egyébként ha már most 20 évesen szteroidhoz nyúlsz később mi lesz?!
2012. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
stanazol
2013. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!