Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Proteinből mennyit kell...

Proteinből mennyit kell adagolni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy hány kanál vagy kiskanál port kell belekeverni a folyadékba(vízbe),és mennyi folyadékba?

2012. márc. 26. 18:54
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:

nem tudom tudode hogy mi az a táplálék kiegészítő.

az az amivel ki tudod egészíteni az étrendedet.

pl. a napi kajádból hiányzik 20g protein akkor fogod a tápkiegedet és iszol annyit belőle hogy meg legyen a hiányzó 20g.


na annyit igyál amennyi hiányzik.

ha meg nincs étrended akkor meg legyen.

2012. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van ahogy dirtboy írja, edzés utánra meg testtömegkg/2 kell, grammban. A fehérjetartalom legyen ennyi, tehát ha mondjuk 80 kg vagy, akkor kell 40g protein, de mivel nem 100 %-os a fehérjéd, ezért azzal számolni kell.
2012. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zakathol ***** válasza:
És ha ez még nem lenne elég, rá van írva a dobozára, hogy mekkora egy adag... Olvasni azért tudsz nem?
2012. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg.
2012. márc. 26. 20:19
 5/14 dirtboy ***** válasza:
és milyen proteint akarsz,kinézted már?
2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
első: szerinted mi vagyok én számítógép,hogy kijelezzem hánt százalék fehérje hiányzik a szervezetemből,én pontosan tudom azt hogy 20 hiányzik, mert én azt az ujjaimból szoptam.
2012. márc. 26. 20:21
 7/14 A kérdező kommentje:
100%whey
2012. márc. 26. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Onnan tudod meg, hogy összeállítod az étrendet tápanyagtáblázat alapján és abból látod, hogy mennyi fehérje kell még. Edzés után meg annyi kell, amennyit írtam.
2012. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dirtboy ***** válasza:

akkor inkább hagyd a francbe ezt a sportot mert nem neked való ha arra lusta vagy hogy nézz egy táblázatot és kiszámold.

az egész kb.4-5perc et venne igénybe,ha ez nehézséget okoz akkor nem érdemes bele vágnod ebbe az egészbe.


/más/


értem én hogy 100% whey de a whey az annyit jelent hogy tejsavó

kicsit konkrétabban kéne le írni,mondjuk a teljes nevét a tápkiegnek.


én a vpx syngexet ajánlom de mondom ez nem a te sportod lesz ha már itt elakadsz.

2012. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Whey Gainer tudhatnád. Máskülönben már másfél éve csinálom,nem értem hogy kell az étrendet összeállítani,azt eszem ami itthon van.Az ismerőseimnek sincs étrendje,és mégis fejlődnek rendesen,nem tudom miért annyira rohadt fontos,mikor a lényeg hogy egyél,egyél és egyél. Úgyhogy nem akarok "tápos csírke" lenni.
2012. márc. 26. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!