Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy kreatin kúra,...

Igen nemm kérdése:

Hogy néz ki egy kreatin kúra, ill. mennyit kellene adagolni naponta?

Figyelt kérdés

Biotech féle creatine monohydrate-ot próbálnám ki.

Az első héten a feltöltési szakaszban azt írja, hogy 4 adag / nap (ha jól olvastam, 1 adag = 5g). Ez így egyértelmű, de ez nem testsúly függő? 75kg vagyok.

Edzés előtt mennyivel kell fogyasztani és edzés után belelehet keverni a fehérjeturmixba?

Köszönöm!


2011. aug. 14. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Takumi ***** válasza:
Feltöltésben a testsúlyod osztva 3 al. Utána felezd meg. Én úgy iszom, hogy a napi adagom belefér egy 2 literes palackba, abbol kortyolgatok.
2011. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó szarul nyomod, mert a kreatin vízben nem stabil...
2011. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem, akkor a feltöltési szakaszban 4 x 6g (7-10 napig), utána pedig 2 x 6g. Ha jól számolom, akkor az 500g - os Biotech-es crea kitart így jó egy hónapig, majd egy hónap leállás és utána megint mehet ugyan ez.

De edzés előtt mennyivel célszerű meginni?


csakegyuser: gyümölcslé?

2011. aug. 15. 12:00
 5/13 Takumi ***** válasza:
Miaz hogy vízben nem stabil???? Bomlik vagy mi?
2011. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Feloldhatod vízben, mellé kreatin, csak idd meg egyből, ne tartogasd az egészet egész nap, mert egyszerűen lebomlik a kretin, és b@szhatod.
2011. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Takumi ***** válasza:
Ja és ha jól feloldódik, akkor oldatban marad. Azzal iszod amivel akarod, csak az én példámat írtam le. Szörppel is ihatod lényegtelen. Milyen az anyagcseréd? Ha gyors,akkor elég edzés elött fél órával is.
2011. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Takumi ***** válasza:
De miért bomlik le?? A kreatin savas közegben bomlik vízben semmisem történik vele.
2011. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert kreatininné bomlik le amit mindennap kihugyozol!Az meg egy bomlásterméke a fehérjének.A kreatin is fehérje 3 aminosavból áll.Ha kreatinint tolsz lehet hogy a veséd látja a kárát.Szóval nem ajánlott feloldani és tartogatni.Azonnal meg kell inni!!!
2011. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!