Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Képek lent! Hogy tudnék...

Képek lent! Hogy tudnék normálisabban kinézni? Arányos vagyok? Hogy tudnék szálkásodni? Nem szeretnék ekkora lenni, nekem ez túl nagy. Vagy csak túlkapom? Egyébként saját súllyal edzek+küzdősportolok.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 8. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hardul nézel ki, egyébként nem nagy ahhoz képest. Örülj neki! :D
2012. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
diétával és aerob edzéssel tudsz szálkásodni.
2012. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jól látod,elég magas a testzsírod.

az edzéseid adottak,uh nézz hozzá egy diétát.

10% tzs-t simán ledobhatnál.

2012. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak, amint abbahagyod a szteroidok szedését, hamarosan visszanyered eredeti alkatod Ami megmarad az az aknés bőr, meg a gynecomastia plusz az esetleges striák, bár ez képről mondjuk nem látszik.
2012. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol olvastál te itt szteroidról?
2012. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szteroidozok, sőt még táplálékkiegészítőt sem szedek, csak multivitamint.
2012. márc. 8. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, viszont a képek alapján pont úgy néz ki. Erősen vizes, zsíros. Az első képen látszik, hogy erősen pattanásos a mellkasa, válla. Az utolsó kép meg elég meggyőzően árulkodik a gynecomasitáról. Persze lehet mind serdülőkorra fogni, vagy lehet a képek adják vissza nagyon rosszul, de azért azt nem kéne a fejemhez vágni, hogy alaptalan volt a feltételezés.
2012. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok kardió edzés kell neked,naponta vagy 1000 kalóriát kéne elégetned,akár hetente 5szöri alkalommal 2 óra kardió,emellett kemény diétás étrend,szénhidrátmentes táplálkozás,nézd ha van akarat erőd menni fog,ha nincs akkor fölösleges bármit is írni:)


Szerintem te meglehetsz 105-110 kg ,nem tudom mennyi a magasságod,ha picit kisebb vagy akkor is közel 100 kg lehetsz szerintem ,egy 85 lenne az ideális,szerintem fél év alatt meglehetne valósítani,csak komolyan kéne venni,nem falni az ételt mint egy állat :)

2012. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A tükör foltos, azért tűnök pattanásosnak. Tény, hogy van rajtam felesleg. Elkezdem a kardiót, és nézek egy jó féle diétát. Köszi a tanácsokat!
2012. márc. 9. 08:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Heti 3-4x 1 óra aerob edzés, pulzuskontrollal csodát tenne!

Meg persze diéta, zsírszegény ételek, csirkehusi, zöldségek, rizs, natúr zabpehely stb.

2012. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!