Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendelkezek egy doboz creatin...

Rendelkezek egy doboz creatin monohidrattal es 1 doboz 100% whey protein feherjevel. Kerdesem az lenne, hogy melyiket szedjem eloszor es miert? Mert egyut a kettot nem igazan szeretnem. Persze tomegnoveles celjabol kezdenem szedni oket.

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 19:40
 1/9 dirtboy ***** válasza:

a kettőt együtt miért nem?

én nem értek hozzá ezért jó lenne ha felvilágosítanál,én együtt szoktam őket,rosszul teszem?

2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A proteint mindig kellene használnod edzés után és tömegnöveléskor még menjen hozzá 40-50 g dextróz.

Kreatint is tolhatsz hozzá, nem kell külön alkalmazni ezeket a tápkiegeket.

2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a kettot eggyut nem mert 1 kicsit koltseges, plane 1 tanulonak:)), de koszonom a valaszokat
2012. márc. 28. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kreatint hagyjad, protein+dextróz menjen edzés után, ez fontosabb. Multivitamin is kellene.
2012. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

ja hogy a költségek miatt,így okés.

kicsit megvezettelek mert azért konyítok a témához csak érdeklet az indok hogy miért nem mehet a kettő együtt.


osztom Montez véleményét,kreatint ebben az esetben ki kell hagyni.

az csak akkor ha már az étrend teljesen tuti.

sciec whey helyett meg menjen inkább vpx syngex.

jobb és olcsóbb is.

2012. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
multivitaminnak B komplexet szedek :D
2012. márc. 28. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem elég, A,C,D, E,K, biotin, Folsav,stb.. + nyomelemek, ásványi anyagok is kellenek. Vegyél Vitabolic-ot vagy mega daily one-t.
2012. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utana olvastam a dextroznak es ugy irtak, hogy segiti a kreatin beepuleset, akkor a feherjevel is ugyan ezt teszi?
2012. márc. 29. 06:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, segíti a sejtekbe történő felszívódást a dextróz, mivel gyorsan halad át a gyomron és pumpaként húzza maga után a tápanyagokat. "Mivel a szőlőcukor rendkívül gyorsan kerül a véráramba, és hamar megemeli az inzulinszintet – ami egy raktározó hormon – ezért segíthet az egyéb tápanyagok eljuttatásában is a megfelelő helyekre. Ezért „divatos” pl. a kreatint szőlőcukorral szedni – bár ennek rendszeres, naponta több alkalommal történő alkalmazását nem javasoljuk – és ezért segíti elő edzés után az aminosavak izomzatba jutását is."
2012. márc. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!