Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SPIROPENT 0, 02 mg tabletta...

Balazs00xx kérdése:

SPIROPENT 0, 02 mg tabletta Hatóanyag: Clenbuterol, hogyan használjam fogyásra, szálkásodásra?

Figyelt kérdés
étrend ok, aerob edzés ok, izom edzés ok, testsúlytól függően kell szedni? vagy meg van adva napi hány szem, és hogyan?

2012. márc. 28. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már bocsi de rákerestem és ez egy léguti, hörgő gyógyszer én nem értem hogy mit számít ez a szálkásításban?
2012. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ha nincs róla fogalmad , akkor nem tudod miért kérdem:)

spiro+L-carnitne+caffeine

aerob

diéta

edzés

3napig kettő szem a 00,2mg tablettából

2 nap pihi

majd kettesével ugyan így fel 6 szemig

1 hónapos kúra


mikor szedjem be a spiro-t? reggel kaja előtt vagy edzés előtt?

2012. márc. 28. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Edzés előtt.

"Az adagolás a testsúlytól függ, és testhőmérséklet-méréssel tökéletesíthető. A testépítők általában 5-7 tablettát, 100-140mcg-t szednek naponta."

2012. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Zakathol ***** válasza:

(desire a Clenbuterol-ra keress rá, úgy már mindjárt más lesz a helyzet :D)

A kérdésedre nem tudok válaszolni.

2012. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönet
2012. márc. 28. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen edzés múlttal rendelkezel, illetve versenyre készülsz-e? Ha nem totálisan fölösleges, a másik meg GYÍKon kérdezel a rengeteg hozzá nem értőtől cuccról, és ez alapján akarsz koxolni??? Kicsit elmebeteg vállalkozás nem????D:D:DAmúgy meg ha tényleg jó a diétád akkor bőven lepucol még csak zsírégető nélkül is, báár a carnitint én is előszeretettel alkalmazom.
2012. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
NAPI 5 SZEM KELL BELÖLE REGGEL KAJA ELÖTT ÉS HA UGY SZEDED HOGY 2 HÉT SZEDÉS 1 HÉT SZÜNET MAJD UJABB 2 HÉT SZEDÉS STB. AKKOR A 10 HÉTRE 200 SZEM KELL. EZALATT KB 10-12 KILOT SIMÁN LEHET FOGYNI FONTOS H AZ ELEJÉN NAPONTA 1-EL NÖVELD AZ ADAGOT PL. HÉTFÖ 1 SZEM, KEDD 2 SZEM,SZERDA 3 STB.AMIG ELÉRED AZ 5 SZEMET HA LETELT A 2 HÉT UTÁNA 1 HÉT SZÜNET MAJD AMIKOR UJRA KEZDED A KÖVETKEZÖ 2 HETET AKKOR MÁR NEM KELL IGY FELVEZETNI HANEM HÉTFÖ 3 SZEM KEDD 5 SZEM ÉS KÉSZ MEHET VÉGIG AZ 5 SZEM AZÉRT KELL KIHAGYNI 1 HETET MERT 5 NAP ALATT KITISZTUL ÉS UTÁNA UJRA JOBBAN HAT MERT HA FOLYAMATOSAN SZEDNÉD AKKOR 3 HÉT UTÁN MEGSZOKNÁ A SZERVEZET ÉS NEM HATNA!!! UGY MÜKÖDIK HOGY GYORSITJA AZ ANYAGCSERÉT, VALAMINT MEGEMELI 1 FOKKAL A TESTHÖMÉRSÉKLETET ÉS AHHOZ H A SZERVEZET KÉPES LEGYEN FENNTARTANI EZT A MAGAS HÖMÉRSÉKLETET FÜTÖANYAGKÉNT CSAK A ZSIRT TUDJA FELHASZNÁLNI!!!!
2012. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én 63 kilós nő vagyok, kb. 5-6 kilótól szeretnék megszabadulni a Spiropenttel.

3 napja szedem, nem nagyon merem emelni az adagot, mert másfél tabinál tartok és reggel óta remeg a kezem.

Kb. hány szemet érdemes szednem, és kb. mennyi idő után indul be a zsírégetés? Tud valaki segíteni?

2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, persze mellette heti 5 alkalommal sportolok, aerobic, spinning, futás.
2012. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

napi másfél tablettától maximum azért remeg a kezed mert beképzeled...

emeld az adagodat 3 szemre, és egy hónapon túl ne lógjon a szedése.. heti 4 kemény edzés, és a kaját fogd vissza bőven lemegy majd 5kg :)

illetve 5nap szedés 4 nap nem szedés és megint 5/4 ..

egy hónapon keresztül.

bár nem ajánlom mert egészségtelen

2012. szept. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!