Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kiegészítőt ajánlanál?...

Milyen kiegészítőt ajánlanál? Te mit használsz? Észrevétel, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok 2hónapja már rendszeresen járok edzeni és szeretnék egy kis segítséget kérni. Amit idáig szedtem : hot blood ( nagyon szeretem mert tényleg megdob/felpörget), simple whey,jumbo valamint c1100 és daily-one. A vitaminokon kívül most épp szünetet tartok(nincs jelenleg keretem rá), de hamarosan pénzhez jutok, szeretnék 1 stacket összeállítani,azaz már ki is találtam 1et,de kérnék hozzá egy kis hozzáértő segítséget, tehát erre gondoltam : Multi pro pak, L-Glutamine, hot blood, simple whey ( ebben nem vagyok biztos mennyire fontos pl a reggeli zabpehely mellé a fehérje minősége, ha tudtok ajánlani ár/érték arányban jót, megköszönném, én valami olcsóbbra gondoltam, talán power pro), jumbo, creatin monohydrate (ha nem túl korai)Bcaa xpress. Mit gondoltok erről? változtatnátok valamin, esetleg elvennétek-hozzátennétek mást?

A mostani étrenddel és edzéstervemmel 1,5 hónap alatt szedtem fel 7kilót (tudatában vagyok h ez nem tiszta izom) így mostmár 69 kiló vagyok.

Ha valakinek van ideje segíteni ,írjon, elküdleném neki az edézstervem és az étrendem.

Ha találtok benne javítani valót kérlek segítsetek. Az sorozat / ismétlés szám nem biztos hogy up-to-date mert edzés közben mindig írom 1 kis füzetben mennyiveld dolgoztam ,jó volt e ,éreztem e avagy javítani kell e a dolgon. Egyelőre ennyi azt hiszem :) Köszönöm előre is


2012. márc. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hot blood nem kell még neked, meg kreatin se szerintem. a simple whey hejett meg gaspari myofusion. edzés után mindenképp ez. de napközbeni fogyasztásra valami kevert jólesz pl BTU power pro. de lássuk a többiek véleményét is :)
2012. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*helyett. OMG...
2012. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. miért pont Myo ? úgy hallottam ,hogy ez elég minőségi , pont emiatt? csak mert valami olcsóbban gondolkodtam, de akkor ezek szerint edzés utánra ,meg kéne fizetni inkább minőségi terméket? valamint még annyi, hogy jumbo-t edzés után érdemes / szabad inni, vagy inkább simán fehérjét ?
2012. márc. 29. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha alig van pénzed, és így ritkán jutsz cashez mért multi pro-t veszel?Elég lenne neked mega daily one+ valamilyen 1000 mg-os c vitamin szerintem...creatin-t és hot blood szerintem sem kell.


Edzés utánra nézz valami tejsavó fehérjét (mutant whey,syngex)

Reggeli zabhoz pedig valami kevertet azzal olcsón megúszod

2012. márc. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!