Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megtennétek nekem? Azt kellene...

Megtennétek nekem? Azt kellene leírni h mit tornázzak.

Figyelt kérdés
ne egy oldalról másoljatok be hanem azt amit ti szoktatok.Kicsi felesleg vagy a hasamon és a fenekemen meg a kezemen de nem nagyon látni.Ezért kerlek titeket h segítsetek .Minden nap valaki írja le nekem h mit tornázzak.Lehetőleg olyat amihez nem nagyon kell pl labda súlyzó... Minden nap.Ki lenne az? Előre is köszönöm.

2012. ápr. 1. 06:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni szeretnél, akkor legfontosabb a szálkásító diéta és a heti 3-4 aerob edzés (kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb). E mellé még mehet heti 3-4 torna is, vagy nevezzük saját testsúllyal végzett edzésnek, pl: fekvőtámasz, guggolás, kitörés, hasprés, lábemelés.

Én súlyzós edzést végzek, de eszközök nélkül a fentebb leírtakat csinálnám + húzódzkodnék.:)

Így meglenne a minden napos edzésed: egyik nap aerob (pl.kocogás), másik nap torna, amit írtam.

2012. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én hetente kétszer megcsinálok egy egy órás Béres Alexandra tornát,a többi napon reggel hasprés 100x és guggolás 50x,és most hogy jön a jó idő,menni kéne futni,de erre még nem vettem rá magam.
2012. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném tudni h ki segíteni h leírja h minden nap mit tornázzak!
2012. ápr. 1. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy konditerembe, és keress egy személyi edzőt,aki személyre szóló és testalkatodnak megfelelő napi mozgást és étrendet fog összeállítani neked!
2012. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le a fegyencedzést + fussál és diétázz.
2012. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én olyat akarok amit ti javasoltok! NEM NETES SZ-ROKAT!
2012. ápr. 1. 08:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a franc bajod van neked kislány kevesebb hiszti kéne.

Ha nem akarsz netről letöltögetni akkor sétálj el a könyvesboltba és ott vedd meg a fegyencedzést. Ennél jobban összeállított hagyományos edzéstervet saját testsúllyal nem fogsz találni.

2012. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
te ostoba p*csa, a legtöbb információt amit neten találsz saját tapasztalat alapján írták meg az emberek, tehát nyugodtan ülj le a gép elé és keress rá, ennyire nem lehetsz életképtelen...
2012. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező, mi a gond? Leírtuk, hogy fekvőtámasz, guggolás, kitörés, lábemelés hasprés. Akkor miért írod, hogy nem írtuk le?

Mindenből csinálj 3-4 sorozatot 30-40 ismétléssel. Fekvőtámaszból csinálj un. női fekvőt, mikor a térded is támaszkodik.

2012. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak:Miből mennyit? És mik azok a tornák? pl hasprés?...
2012. ápr. 1. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!