Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el?

Milyen sportot kezdjek el?

Figyelt kérdés
Sajnos a focit abba kellet hagynom a térdem miatt(többször műtötték már) és szeretnék valamit sportolni, meg a lányoknál is menő ha sportolsz valamit. Szeretném komolyan, nem csak hobbi szinten csinálni, bár tudom hogy ne számítsak sokra, mert 16 vagyok és elég alacsony vagyok kb.165cm,ha ez számít valamit. 16/f
2012. ápr. 1. 15:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam a boxra, de azt anyukám nem engedi:(
2012. ápr. 1. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsőségekre mész és az a fontos hogy a lányoknál menő legyél akkor állj neki súlyzós edzéseknek :) Gyúrd ki magad az majdnem minden lánynak tetszik + egy jó sport,feszültséglevezető

vagy valamilyen ectrém sport (bár nem nagyon tudok olyat ahol a térded ne lenne nagyon igénybevéve ((mondjuk edzésnél is kilőve majdnem minden lábgyakorlat:D))

2012. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Szerinted érdemes lenne személyidzőt keresni?
2012. ápr. 1. 16:31
 4/8 A kérdező kommentje:
személyi edzőt*
2012. ápr. 1. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges menj el terembe ott mindent megtanítanak nem kell félni :) Ha a szüleid nem engednék és szponzorálják akkor keress egy személyi edzőt de a legyegyszerűbb ha veszel 2 egykezes súlyzót egy francia rúdat meg egy húzódzkodót kb 30e ftból kijön és otthon tudsz edzeni :)
2012. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menny csak szépen kondiba, jobb az mint otthon edzeni. Pár alkalomra meg bérelhetsz személyi edzőt, aki bemutatja mit hogy kell. Egyébként kondizásnál se túl előnyös a térd probléma, mert azért lábra is illik edzeni. (Nemakarom elrontani a kedved de 170-175 cm alatt szvsz nem férfi a férfi :P A csajoknak is a magasabb csávók tetsznek. )
2012. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez lehet hogy így van,de ez olyan dolog amit sajnos nem tudok befolyásolni.
2012. ápr. 1. 17:27
 8/8 anonim válasza:
Gyúrj vagy végezz keményebb fizikai munkát!
2012. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!