Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésen eltört az orrom ezzel...

Edzésen eltört az orrom ezzel enm lett volna baj csak sokáig vérzett és nagyon. Aztmondták egy prászor igylesz aztán utánan már nem nagyon fog vérezni mert megszokja az ütést és nem fog vérezni ebbe mi az igazság?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ha eltört volna,akkor nem írnád,hogy nem lett volna baj.

simán vérzett csak valószínűleg egy erősebb ütéstől rúgástól.

néha előfordul.

és ha megszokod az ütést,ha nem,akkor is vérzik időnként ha belevernek-rúgnak.

2012. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazábol enm tudom eltört e vagycsaka bevan dagadva kcsiit elvan mozdulva jobbra fáj az orrnyeregnél bevan dagadva és kék is meg recseg ha mozditom valameik irányba .
2012. ápr. 2. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor röntgen.
2012. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
viszatoltam még akkor kapok levegőt rajta meg minden rendesen szóval nicns para vele az hoyg kcisit ferdeaz nem igazán izagt csak azt hoyg mindig igy fog vérezni ??? mer ez meccs közbe elég idegesitő
2012. ápr. 3. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer egy napig vérzett, amikor belekacsintottam egy térdbe... De nem tört el...
2012. ápr. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!