Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! újrakezdéshez...

Testépítők! újrakezdéshez segítség?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Fél éve abbahagytam a gyúrást, mert meguntam. Addigra nagyon szép kis izomzatot szedtem össze, ami meg is maradt mostanáig.

Most vettem itthonra egy olcsó kis fekpadot, súlyzót meg húzódzkodó keretet is csináltam.

Kérdés, hogy hogy álljak neki, milyen edzéstervvel? Javaslatok? (60 kg súly áll rendelkezésemre)


2012. ápr. 3. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezd ezzel egy hónapig, majd mehet osztott edzés: [link]
2012. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

mielőtt elkezded csinálj egy guggoló állványt is mert anélkül sz art sem ér az egész edzés,sokáig meg úgy sem fogod bírni feldobni a súlyt a csuklyádra hogy tudj guggolni.

gyakorlatokat tudsz nézni a bodybuilding.hun,abból már gondolom tudsz össze válogatni pár gyakorlatot és azokat szét szortírozni izmonként.

egyébként nem értem miért akarsz edzéstervet hiszen azt írod hogy fél éve még gyúrtál és jó izmos lettél.

akkor csak tudod hogy mit kéne csinálnod.

kajára figyelj.

2012. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!