Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális ez ennél a kondigépnél?

Normális ez ennél a kondigépnél?

Figyelt kérdés

Van egy ugyan ilyen alapelvű, de kicsit komolyabb (Kettler) kondigépem:


[link]


Hátul a súlytárcsa tartó "elemnél" a zártszelvényen gördülő 2 kerék nekem kicsit elkezdett akadozni, főleg visszaengedésnél (ma raktam rá plusz pár kilót). Tehát szaggatottan ereszkedik vissza. Ez normális?

Kizárt, hogy nincs eléggé bezsírozva és a 2 ott lévő csavaron is lazítottam.



2012. ápr. 3. 21:13
 1/9 dirtboy ***** válasza:
nem normális,mivel nem látok képet konkrétan a te gépedről a problémás részről ezért megoldás sem jut az eszembe.
2012. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Onnan pont nem tudok fényképet csinálni. Árnyéban van és nincs fényképezőgépem, a telefonom meg túl szar képeket csinál. Ezért... nos, remélem érthető a rajzom:


[link]

A nagy fekete pont egy keresztben álló rúd, amire lehet a tárcsákat pakolni (piros karika). A kerék műanyag, minden más vastag acél.

2012. ápr. 3. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és a huzal is oda van kötve, ahol a nagy fekete pont van, csak mivel oldalról "rajzoltam", nem látszik.
2012. ápr. 3. 21:41
 4/9 dirtboy ***** válasza:

hát igen ez így elég sza r megoldás,gondolom kottyan is szóval ha rá rakod a súlyt kicsit megereszkedik.

és hol van az a pont aminél a drót hozzá van fogatva?

2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

ja bocs látom írtad hogy holvan,igen az elég baj hogy ott van.

át kellene rakni mert így mikor húzódik felfelé keresztbe akarja fordítani és azért szorul rá a kerék és nem szépen forog.

2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát majd nézzem meg hogy lehetne a középponthoz közelebb rakni a huzalt?
2012. ápr. 3. 21:55
 7/9 dirtboy ***** válasza:

így van,valahogy úgy kéne megcsinálni hogy egyensúlyban legyen.

a szorulást azért lehet mert a súly hozzá nyomja erősen a sínhez amin felkéne gurulnia a görgőnek.

ha nem nyomná annyira hozzá akkor elvileg megszűnne a szorulás.


amin a görgő van rögzítve arra felhegesztesz egy laposvasat a jó helyre /fúrsz rá előtte egy lyukat/,azon a lyukon áttudsz rakni egy karabinert és máris meg van oldva.

2012. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már a zsákom tele van az egésszel, így is lett már egy másik része hegesztve...

De köszöntem a tippet, majd ha lesz hozzá lelkierőm, összetákolom ezt a részét is.

2012. ápr. 3. 22:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Bátyámnak is rajzoltam mi kéne...

[link]

2012. ápr. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!