Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumbával mennyit fogytatok?

Zumbával mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem, és nagyon tetszik! De nem tudom hogy ez mennyire hatásos. Én 51kg vagyok 150cm. 5kg szeretnék leadni. Minden nap szeretnék zumbázni legalább egy órát. Van valaki aki már lefogyott így? Esetleg milyen fogyókúrát ajánlotok mellé, ami nem túl drasztikus?

2012. ápr. 4. 15:22
 1/1 Csillag Katalin válasza:

szia, én kövérkés voltam, de október óta zumbázom, és már az első hónap után meglátszott rajtam fogyókúra nélkül. nem is kilókat fogytam, hanem inkább derékméretet, meg eléggé formálódtam (és még mindig).

kis enyhe fogyókúrával együtt (semmi pékáru, semmi édesség :(, este 7 után max zöldség meg víz) még hatásosabb, de a fogyókúrával óvatosan bánj testedzés mellett, mert különben elég jó kis hullámvölgyek lesznek az energiaszintedben :)


oké, h formál és fogyaszt, de nem erősít. szóval nem árt mellette néhanapján egy-egy felülést is csinálni meg hasonló finomságokat :)

2012. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!