Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szuszta, deka, stana (szemes)?...

Szuszta, deka, stana (szemes)? Mit szoltok ehhez a kombinációhoz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 17:54
 1/7 dirtboy ***** válasza:
nekem el akadt a szavam
2012. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sustát nehezen fogsz eredetit kapni! Dekát meg nem fogsz! Stanánán is nagy a valószínűsége hogy valami methiltestos lomot kapsz!
2012. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megvert már téged az isten rendesen!
2012. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
ha ennyi eszed van hogy itt kérdezgetsz ilyeneket akkor biztos kemény gyerek lehetsz de tudod mit dobj még hozzá egy kis anapolon 50net meg trenbolont hátha kihányod a májad és kihugyuzod a veséd sok sikert nagymenő
2012. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mennyi ideig nyomod, mennyit, mi megy mellé? Neveket leírni könnyű, de azért az adagolás is számít ám!

2012. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Egyébként a sustanont cseréld omnadrenre, a deka helyett superanabol menjen és a stanozololt is bökjed.

Ha meg tényleg olyan jól megy a sorod, akkor nem tudom miért ezeket a régi cuccokat nyomod. Ugyanennyiért sokkal jobbat kapsz.

2012. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végre valaki! Még nem nyomom de tervezem ezeket. Szal korán se biztos még hogy kokszolni fogok! Am nem sok időt edzetem eddig pontosan 2év 7 hónapot,de azelött 5 év box csak azt abba kellet hagynom a munkám miatt. Na ugy tervezem hogy 8hetes kúra minden héten egy szuszta+deka meg minden nap 8hétig szemes stana 8 db. 103kg 178cm vagy 5kg felesleg van rajtam.
2012. ápr. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!