Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7 hét alatt 15 kiló izom...

7 hét alatt 15 kiló izom lehetséges?

Figyelt kérdés

Youtubeon egy abszolút világbajnok magyar csávónak a videóját néztem,amibe ezt nyilatkozta,hogy 7 hét alatt 15 kiló izom jött fel rá. Ez lehetséges?


Eddig úgy tudtam,hogy 15 kiló izom az évek kérdése...


2012. ápr. 6. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az illegális gyógyszeripar már sok mindenre képes. Ha viszont még sokáig működő heréket szeretnél, kerüld messziről az ilyen fasságokat.
2012. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 kg tiszta izom még koxal is vitatható szerintem:)
2012. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talán növivel , vagy valamelyik Ghrpvel sikerülhet
2012. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg anyaggal is nagyon kérdéses. iszanyatos kúra kéne ahoz hogy ez sikerüljön főleg száraz izomba. Ahogy az előttem levő is írta növivel és inzulinnal és persze más cuccokat is kéne tolni pl Trenbolon és még testosteront hogy ez sikerüljön e még akkor is nehezen elképzelhető 15kg rengeteg!
2012. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy 7hét alatt lehetséges-e de ezt a képet nézzétek meg(1-2év van köztük oda is van írva és mielőtt még valaki azt írná hogy kamu nézze meg a fimjeit:D)


[link]

2012. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!