Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 éve beszedtem 100 darab...

3 éve beszedtem 100 darab anabolt. Rámjött 6-7 kiló brutális izom. Sportoltam előtte is, de akkor szálkás, szép izomzatom volt. Hogyan tudnék visszaváltozni valamelyest? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kinézetre olyan vagyok, mint egy kidobó. Igen nagy kezem van, az arcomon is látszik, hogy nehezebb vagyok. Előtte aranyos pofim volt, most pedig szinte megijednek tőlem. Nem szeretném én ezt. 177 centi vagyok, 85 kiló. Konditerembe nem járok, de rendszeresen sportolok. Szeretnék jól kinézni, ami számomra nem a nagy tömeget jelenti. Koxot többet soha nem szednék, előtte se szedtem. Hülyeség volt, nem ajánlom senkinek. Nem kell, hogy brutálisan nézzek ki. Hisz a kinézet általában csal. Több, mint 10 éve sportszerűen Judozom, fekvőtámaszozok, hasazok, de mégis elég lassan változom vissza. Max 1 kiló ha lement azóta, annyival lettem csak szálkásabb és nem nagyon nőttem. Mit tegyek a szálkásítás érdekében? + Az arcomat szeretném főleg valamilyen módon lekeskenyíteni, elég pufi fejem van, bár nem hinném, hogy kimondottan erre létezik-e valami segítség.

Mit javasoltok?


2011. júl. 26. 01:08
 1/8 anonim ***** válasza:

"kidobót" tudtál magadból csinálni 100db anabollal akkor nagyon tudsz valamit. üreginyúlba visszamenni sokkal egyszerűbb.

mondjuk én 173 vagyok és 90 kiló....kidobónak mégsem néztek soha...így szívd be a levegőt és csücsöríts akkor csőrike fejed lesz... és napi 10 szem fej burner sok folyadék...

2011. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"BRUTÁLIS IZOM" :))))
2011. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem akarok belemenni személyeskedésbe, mert értelmes választ nem kapnék utána. úgyhogy inkább elnézek 1:16-os válaszok mellett.


ami még eléggé aggasztó, hogy azóta a sportban sem úgy jönnek a sikereim. az erőm az megvan (bár előtte se volt probléma azzal), de belassultam attól a sz@rtól.

2011. júl. 26. 01:44
 4/8 anonim válasza:
100%

Igazából én nem értelek titeket! Minek beszedni ezt a sok szart, és úgy kinézni, mint akinek nincsen nyaka, a hasa hordóméretűre duzzadt pedig szálkás, az áll meg Arnoldosra szélesedett... Egyáltalán nem szép.


Én soha nem szedtem ilyen szarokat, és nem is tervezem, minek, mikor a kreatinnal, tömegnövelővel is igen nagy izomtömeg tud feljönni a káros hatások nélkül. Nyilván nem két hónap alatt...


Szerintem a fejed soha nem lesz vékonyabb, ha a csontod is növekedésnek indult... De ennyire nem értek hozzá... Az biztos, hogy a súlyod nem brutális izom, viccen kívül... És az anabol hatásának már el kellett volna tűnnie nyomtalanul az izmot tekintve, a szteroidoknak pont ez a hátulütője... Szerintem diétázz, 2-3 hónapot, lehet már csak az android vonásokat látod, mint a fejen stb... De az izom tuti nem maradhatott meg, ami feljött...


Egy biztos, a gyorsaság és az izomnövekedés fordítottan arányosak. Szteroidok nélkül is lassul az, aki testépít, ezen nem lehet változtatni. Nézz meg egy boxmeccset, soha nem lehet olyan gyors egy nehézsúlyú, mint egy pehelysúlyú...


Igazából lehet már csak a tudatodban van benne, hogy annak a hatását érzed, de jobb lenne doktorhoz fordulni. Ezt meg elolvashatod:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2011. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

fiatal, hülyegyerek voltam. vannak olyan buták is, akik 30 évesen nem tudják abbahagyni. én 16 évesen egyszer csináltam butaságot. tényleg, nem ajánlom senkinek sem. sportoljatok, az a normális.

előző válaszolónak köszönöm a segítségét! még aki tud, az tanácsolhatna valamit!

2011. júl. 26. 02:55
 6/8 A kérdező kommentje:
azért ilyen kis mennyiségű tablettától nem valószínű, hogy megváltozott a fejcsontozatom. nem is látok magamon semmi ilyesmit szerencsére, nem nagy az állam sem.
2011. júl. 26. 03:02
 7/8 A kérdező kommentje:
azt még el kell meséljem, hogy nem nagyon nőttem a bogyók beszedése óta. nem gondoltam volna, hogy a növekedésre is negatív hatással lesz.
2011. júl. 26. 03:57
 8/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Belenyúltál a hormonrendszeredbe!

Ez bőven elég arra, hogy az Androgén/ösztrogén arányod felboruljon.

100 szem az semmi! Semmi mást nem értél el vele, csak ezt, mert tudatlanul szedted.

A táplálkozásodról semmit sem írtál, de gyanítom átlagemberes (tehát sz@r).

Ha fogyni akarsz, kezdj el egy normális edzésprogramot, normális táplálékbevitellel (például szakember segítségével) és így a hormonrendszer is helyreállítható.

(a súlyzós edzésnek van a legnagyobb hormonális hatása)

2011. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!