Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudtok a "glucosamine...

Mit tudtok a "glucosamine chondroitin plus MSM"-ről?

Figyelt kérdés

csonthártya gyulladással közdük, és a térdem is nagyn fáj, már rég óta. folyton visszatérő.. most vettünk ilyen tablettát.. Igy edzek heti 6 szor. atléta vagyok.

valaki esetleg használta már?? vagy valami jobbat tudna valaki ajánlani? előre is köszönöm.!:D 16/L


2012. ápr. 7. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Proenzi 3! Ez segiteni fog, viszont gyulladasnal mar az edzest szuneteltetni kellene a sajat erdekedben!
2012. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

elmentem orvoshoz. ő is ezeket mondta.. mikor nem szüneteltettem hanem inkább a terhelést csökkentettem.. és akkor enyhült. de jött egy nagyobb verseny amire felkelett készülni.. és nem volt az a vosszarázódó idő. elötte kaptam rá krémet.majd megint vissza mentem h nem hat. erre azt mondta h még használjam..-.- aztáán most is lemaradtam emiatt egy országos bajnokságrol. szoval tényleg megkéne találnom a megoldást!

köszönöm a válaszodaat:))

2012. ápr. 7. 00:33
 3/9 *Glissade* ***** válasza:

szia!


Én szedtem izületvédőt, egy darabig használt, elmúlt a fájdalom:)

Viszont, ahogy abba hagytam a szedését, újra fájni kezdett, még durvábban.

Én az Artrocurcumot szedtem, de próbáltam már a Sitec Joint-X,Joint healt-et is.

Mindegyik ugyanúgy hat...

Kb. 3-rom honapot bírt ki a térdem velük, aztán már nem használtak!

Sajnos szintén lemaradtam egy csomó versenyről:(

Azt monták hadjam abba, ha nem akarok pár év múlva rokkant nyugdíjas lenni:(((

Tudom, hogy megoldást szeretnél találni, de az izületvédő sajnos nem az!

Ha esetleg rájönnél mitől múlik el.

LÉGYSZIIIIII oszd meg velem iiiis....:S

2012. ápr. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 *Glissade* ***** válasza:
Jobbat tudok ajánlani... az pedig a pihentetés:((:SS
2012. ápr. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazából nem ízületi problémáim vannak. legalábbis nagyon remélem. Hanem a sok terheléstől. és a mindennapos edzéstől egyszerűen a csonthártyám nem bírja. pedig most elkezdtem szedni ezt a glucosaminét.. és ma volt délelőtt edzés, és lekopogom de nem volt panasz rá. Aztán nem foghatom arra h könnyű edzés volt...

de aztán nem tudom hogy ennek az anyagnak hosszútávon milyen hatásai lesznek, hízás stb...:||

és köszönöm hogy irtáál:D ha gondolod irj levelet:)))):DD

2012. ápr. 7. 20:27
 6/9 N0rbi04 ***** válasza:

Én ezt ajánlom. Nekem ez jött be legjobban [link]

3 hónapnál tovább nem érdemes szedni. Addig mehet napi 3 és utána szünetet kell tartani. Közben nem árt visszavenni edzésből is. Mióta elkezdtem kungfuzni azóta jött ki a fájdalom. De egyértelműen azért, mert rosszul csináltam pár gyakorlatot, ami nagyon megterhelte térdemet. Nálad ugye más a helyzet. Jót tesz még a halolaj(omega-3 kapszula) is. Az teljesen természetes.

2012. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm széépen :D:DDDDDD

és kifogom probálni ezutáán:)

2012. ápr. 7. 20:58
 8/9 *Glissade* ***** válasza:

Nekem is a terhelés az elsődleges probléma!

Sajnos valószinűleg nekem e-matt abba kell hagynom a sportot:(

Nem használt semmilyen izületvédő hoszú távon, de remélem hogy neked be fognak válni!

Azt hozzá tenném, hogy rengeteg orvosnál jártam már... mindent adtak már... és nem használt semmi sem!

Egyedül csak a pihentetés:S


Szóval remélem te nem jársz úgy ahogyan én... talán te még birod, mert fiatalabb vagy nálam pár évvel!

2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:

"ennek az anyagnak hosszútávon milyen hatásai lesznek, hízás stb"


Én is azt hittem, hogy hízni fogok tőle... de épp hogy fogytam:)

Bár nem mondom, hogy izületvédőtől, csak talán attol...

Szóval elhízni nem fogsz az tuti.

Valószinűleg szebb lesz tőle a hajad:)

ill. három hónap után hozzá fogsz szokni hozzá, és újra fájni fog a térded.

Mert meg gyógyítani nem fogja! Max a fájdalmat enyhíti.

2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!