Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fekvőtámasszal lehet izomtöm...

A fekvőtámasszal lehet izomtömeget növelni vagy csak szálkásodni lehet tőle?

Figyelt kérdés
A célom az hogy valamennyivel nagyobb legyen a mellimom nem akarok kigyurt állat lenni :P Focizom szóval főleg szálkásodni akarok és nem tudom hogy a fekvőtámasztól lehet valamennyi izmot felszedni vagy attól csak a meglévő izmokat szálkásitom le? Esetleg a nehezitett gyakorlatok segitenek pl. sullyal a hátamon vagy a lábom felrakom a székre ilyenekre gondolok. Valaki aki ért hozzá please segítsen köszi :)
2012. ápr. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy tömeget növelsz vagy szálkásítasz az étrendtől függ.

Növelheted vele a mellizmot, főleg ha súlyterheléssel végzed, de tömegnövelő étrend legyen hozzá.

2012. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nos, a fekvőtámasz nem csak a mellet erősíti, de természetesen lehet vele mellizmot növelni :)
2012. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az egészséges ha reggel és este is megcsinálom ugyanannyi szériaszámban? Mert hallottam már olyat hogy ha valaki sokat gyúr akkor már nem fejlődik tovább az izom hanem úgymond elfárad és "elég" .
2012. ápr. 10. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha növelni akarod az izmot, akkor még két egymást követő nap se eddz ugyanarra az izomra, nemhogy egy napon belül kétszer. Regenerálódnia is kell az izomnak. Szóval nem égeted el az izmot, de nem fog növekedni, ha nem hagysz pihenőnapot.
2012. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a hasizommal mi a helyzet mert én azt úgy tudom, hogy akár minden nap lehet csinálni mert a hasizom könnyen regenerálódik akár minden nap lehet csinálni
2013. jún. 20. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!