Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen Scitec-es kreatint...

Milyen Scitec-es kreatint ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:50
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

semmilyet a sscitec az drága,esetleg micronizáltat de az sem olcsó

ott a biotech 100%creatin monohidrate, az nem rossz árban van azt szoktam venni és tökéletes lesz neked is.

2012. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig Brutal Cre-Atp-t szedtem,az hozott szépen erőben és látszatban is.Csak gondoltam kipróbálom a Scitec-et is,de akkor felesleges,attól h drágább,nem jobb?!
2012. ápr. 8. 23:02
 3/13 dirtboy ***** válasza:

még is mitől lenne jobb?

ha 100%kreatin mono és nem is micronizált akkor nincs különbség mer a kreatin az kreatin.

csak a márkát fizeted a plusz költséggel.

2012. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
viszont a monohidrátot sokan nem bírják, és fosnak tőle. az egyéb kreatinokból viszont a scitecnek elég nagy kínálata van, és elég kedvelt termékek is.
2012. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Passz,azért kérdeztem. Értem,akkor maradok a szokásosnál.

Köszi a választ!

2012. ápr. 8. 23:19
 6/13 A kérdező kommentje:

Mono-t már próbáltam,nem vettem észre h hatott volna.:S

Drágát nem tudnék venni,6e van rá.

2012. ápr. 8. 23:26
 7/13 dirtboy ***** válasza:

hogy szedted a monot?

le írhatnád a testsúlyod és hogy hány grammjával szedted.

hogy nézett ki a kúra.

étrended remélem rendben volt.

2012. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most 89kg vagyok.Amikor monot szedtem olyan 83kg lehettem.(2 és fél - 3 hónapja kb.)

1. héten 10g,2. héten 15g,utána edzésnapokon 25g,pihenőnap 10g.35g szőlőcukorral.

Étrendem nem nagyon tudom megoldani,hogy rendben legyen,házi koszton élek,olyan 70%-os a kaja.Napi min. 3 de van hogy 6-szor eszek..nem mindig van étvágyam.:S

2012. ápr. 8. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor azt szarul szedted apa!
2012. ápr. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dirtboy ***** válasza:

kegyetlen rosszul szedted,ilyen szedés felosztásról még nem is halottam.

minden esetre igen jó lehet a genetikád ha ilyen gyorsan nő a súlyod bár nem biztos hogy ebből sok az izom azt hozzá teszem.

kreatint akkor kéne szedni ha a kaja már rendben van.

tudod a kreatin az csak egy kőműves anyag ami segít építkezni.

te nem szállítod a kőművesednek a kellő építő anyagot így a kőművesed nem tudja elvégezni a feladatát.

erőt az valamennyit növelhet de a kreatint gondolom nem az energetizáló hatása miatt szeded hanem azért hogy nagyobb izom tömeggel rendelkezz,segítse a tápanyagok be épülését.

az étrendedre költs szerintem a kreatinra szánt pénzt.

többet ér a tápanyag mint a tápanyag beépülést elősegítő anyag /azaz a kreatin/.

2012. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!