Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MHP Up Your Mass mellé van...

MHP Up Your Mass mellé van értelme Scitec HMB-t szedni?

Figyelt kérdés
174 cm magas 70 kg vagyok. Majdnem egy éve edzek, 58 kg-ról indultam. Próbáltam már mást is de nálam az MHP vált be, nem zsírosított el és kemény edzés mellett 4 kg izmot pakolt rám a legutóbbi kúra alkalmával. Viszont akkor semmit nem szedtem mellé és most arra lennék kíváncsi, hogy van-e egyáltalán értelme mellé szedni a HMB-t? A célsúly most sem túl nagy 75-76 kg. Mi a véleményetek?

2012. ápr. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, de ez egyéni vélemény ... :)
2012. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, most aztán ki vagyok segítve :D
2012. ápr. 9. 06:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Márcsak azért is érdekel, mert shop.builder-en olvastam, hogy HMB + Up your mass vagy Jumbo + multivitamin jó combo!

Ugye a HMB erősen antikatabolikus, az MHP pedig nem zsírosít el (engem), tiszta, száraz izomzatot "ad". :) Gondoltam hátha valaki már próbálta.

2012. ápr. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!