Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Milyen tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok most 2.os középiskolás majdnem 1. eleje óta kondizom. Eddig MegaAmino 3200at ettem de mostmár szeretnék valamit mi jó tömegezni és nem anabólikus tömegnövelő. Most a Brutal:Muscle On-t próbálgatnám szerintetek jó lesz? sporos testalkatú vagyok.

2012. ápr. 8. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
étrend?
2012. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
napi 3-4x amit a koliban adnak :S
2012. ápr. 8. 20:12
 3/5 dirtboy ***** válasza:

akkor a tömegnövelőre szánt pénzből normális ételt vásárolj


mega amino 3200 meg mi a pi csának? nem kell


olvasnod kellene a témába mert ennek így nem lesz jó vége.

2012. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért én 16 évesen már tudtam fogalmazni. "jó tömegezni és nem anabólikus tömegnövelő" :D :D :D

Próbálgassad csak a Brutál Mászköl Ont. Aki sportos testalkatú, annak minden jó!

2012. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja jut eszembe! Ha nem anabolikus tömegnövelő kell, akkor ajánlom neked a Catabolic Mass-t! Most változtattak az összetételén és már van benne extra alkohol és kortizol mátrix!

2012. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!