Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nyaraláskor a reggeli...

Ha nyaraláskor a reggeli futásomat a tengerparton végzem, nem fognak megnézni az emberek?

Figyelt kérdés
Mármint mennyire "gáz"? Oké, filmekben jól néz ki az ilyen szitu, de valóságban...?
2012. ápr. 10. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak megbámulni, énis amikor megyünk Horvátba vagy Görögbe énis szoktam futni és nem is figyelnek rám... :)
2012. ápr. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

na,efelől nyugodtan futhatsz a tengerparton,

ott még kevesebbeket érdekel egy futó ember,mint itthon

-tapasztalat-

2012. ápr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak mert itthon úgy nézik meg a futó embert, mint valami gyilkost/eszelőst.

mintha a futás bűn lenne.

2012. ápr. 10. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, vannak a futók és vannak a nem futók, a futók oda köszönnek, a nem futók meg bámulnak.

De Te futó vagy, legyél büszke magadra!

2012. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te biztos valami elzárt kis vidéki helyen lakhatsz. itt Pesten senki nem bámul meg sehol, ha fut valaki.


Ami a tengerparti futást illeti, én dél-olasz tengerpartokon futottam. Na ott még sokkal kevésbé van elterjedve a futás mint nálunk, különösen a nyári melegben, és a strandokon kelthet bizonyos feltűnést egy olyan megszállott futó mint én. De ez a feltűnés egyértelműen pozitív volt. Itt-ott megállítottak, kérdezgettek, volt aki vizet adott.

2012. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pedig nem kicsi város, ahol lakom.

Itt úgy bámulnak, mintha sosem láttak volna futó embert.

És nem azért megyek horvátba, hogy futás közbe beszóljanak vagy megbmáuljanak furcsán. Futásomat meg nem függesztem fel arra az egy hétre...

2012. ápr. 10. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell.
2012. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!