Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez meglátszik majd rajtam?

Ez meglátszik majd rajtam?

Figyelt kérdés

Most sem vagyok kövér, bár kicsit nagyobb a seggem és vastagabb a combom mint volt.

Hogyha minden nap(vagyis majdnem minden nap)futok kb 20 percet a futógépen, és szintén majdnem minden nap elviszem a kutyámat sétálni háromnegyed órát.


2012. ápr. 10. 09:35
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Ha a jelenlegi étrended körülbelül annyi kalóriát tartalmaz mint amennyi az anyagcserédhez és a napi rutinhoz kell, akkor talán. Ellenkező esetben nem fog semmi történni.
2012. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi kalóriát eszem egy nap. De nem eszem túl sokat, mondom, nem vagyok elhízva, csak szeretnék szálkásodni. Reggelire Fitness gabonapelyhet eszem, ebédre Vega kaját(vegetáriánus vagyok) vacsorára valamilyen kenyeret, pirítóst, esetleg tükörtojást, minden nap eszem gyümölcsöt, de csokit is(nem túl sokat)
2012. ápr. 10. 10:17
 3/8 Zakathol ***** válasza:
Gyümölcs, csoki -> kuka. A többi maradhat.
2012. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ✮ʝօк&# ***** válasza:
gyümölcs a kukába? wtf?
2012. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Fruktóz nem jó semmire. Miután a máj glikogénraktárai feltöltődnek, megy zsírba az egész.
2012. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zakathol ***** válasza:
Az viszont igaz - és ezért mea culpa -, hogy nem mindegy mennyi gyümölcsről van szó. 1-2 alma nyilván nem oszt, nem szoroz - ha a tápértéke bele van kalkulálva a diétás étrendbe -, ez inkább csak akkor érvényes ha valaki diéta címszó alatt naponta egy vödör gyömölcsöt megeszik.
2012. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig inkább próbáltam csoki helyett is gyümölcsöt enni, ezzel elértem hogy kevesebb csokit eszem és több gyümölcsöt.Ezek szerint az is rossz? Naponta kb 1-2 narancsot és 1-2 banánt eszem, meg néha egy almát.
2012. ápr. 10. 12:13
 8/8 Zakathol ***** válasza:
Én személy szerint úgy gondolok a gyümölcsre mint "édesség", nass, akármi. Ha lehet - és szálkásításkor ez hatványozottan igaz - minél jobban vissza kell szorítani a fogyasztását. A szálkásítás sajnos lemondásokkal jár, viszont így hamarabb lesz eredménye és kudarcélmény is kisebb eséllyel ér. Valamit valamiért.
2012. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!