Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elég...

Miért van az, hogy elég gyakran nincs semmi erőm edzeni pedig azelőtt nem edzettem több napig?

Figyelt kérdés
Úgy érzem olyankor, hogy semmi erőm sincs, és igazából tényleg nincs. Sokkal rosszabbul mennek a gyakorlatok, meg minden. De ez ritkán napszakokban változni is szokott. Van olyan, hogy teljesen jó formában vagyok és még bemelegítés nélkül is jobban mennek a gyakorlatok, mint máskor.
2012. ápr. 10. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem viszel be elég szénhidrátot, ami a napi energiát adja?(amikor szarul megy a dolog, azokra a napokra értem)

Amúgy én a hirtelen időjárásváltozáskor szoktam kapni egy egész napos fejfájást és akkor kivan lőve az edzés..

2012. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!